Zremisowaliśmy w towarzyskim meczu podczas XII Turnieju Zimowego im. Michała Józefiaka

Środa, 18 lutego 2015 o 17:03, autor: 5

Od 16 lutego trwa w Lesznie XII Turniej Zimowy o Puchar Powstańców Wielkopolskich im. Michała Józefiaka. Trzeciego dnia zaplanowano mecz towarzyski pomiędzy osobami ze Wschowy, związanymi ze śp. Michałem Józefiakiem a osobami z Leszna i okolic.

Wstawiliśmy się więc w silnym składzie: Piotr Dziełakowski, Szymon Dziadosz, Błażej Dziadosz, Jakub Ślipko, Michał Drobnik, Patryk Podgórny, Szymon Ławrynowicz oraz Rafał Klan. Zasady proste: gramy dwa razy po 10 minut, pięciu piłkarzy w polu plus jeden bramkarz, dwóch rezerwowych. Jak widać z podanego składu gdyby nie dwóch czterdziestolatków, to średniej wieku naszej drużyny pozazdrościłaby niejedna europejska reprezentacja. W każdym razie mecz się odbył. Zremisowaliśmy 3:3, chociaż po pierwszej połowie schodziliśmy z boiska przegrywając 3:1. Nie będę rozpisywał się o naszej technice, strategii, planach i ich realizacji. Wszystko zostało udokumentowane w materiale filmowym. Cała nasza drużyna okazała się wymagającym przeciwnikiem dla gospodarzy. Po meczu uznaliśmy, że remis był sprawiedliwy, chociaż myślę, że zabrakło nam dwóch, trzech minut, żeby ostatecznie przechylić szale zwycięstwa na naszą korzyść. Ale trudno. W następnym roku będzie lepiej. Bramki dla naszej zdolnej drużyny strzelali: Jakub Ślipko, Michał Drobnik oraz Rafał Klan. Zapraszamy do relacji z meczu i galerii zdjęć. (rak/foto: martyna/ kamera: mariusz)