TworzymyGłos Regionu

Zostań żołnierzem: spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji

Czwartek, 02 lutego 2023 o 10:09, autor: 7
Zostań żołnierzem: spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji

Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie informuje, że w dniu 17.02.2023 r. o godzinie 9:30 organizuje spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji z Zielonej Góry dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w służbie wojskowej.

Chętni zaproszeni są do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy we Wschowie, znajdującego się na ul. Staroleszczyńskiej 13. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem tel. 65 549 74 39.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~FWS
02.02.2023 10:45

Ta armia macierewicza to jest wstyd i porażka dla Polski. Ogromne pieniądze są w nich ładowane, żeby mogli poudawać żołnierzy i pobiegać po lesie. Jak była akcja na wschodzie Polski, to 3/4 z nich nagle na L4 i nikt nie mógł jechać.... Myśleli, że to tylko zabawa i przebieranki a nagle dotarło do nich, że są mięsem armatnim, które w "razie co" będą rzuceni na pierwszy ogień.

avatar
~UP+WKU
02.02.2023 10:47

"Zostań Żołnierzem???". Pytanie ; - kto taką rekrutacje powinien prowadzić mając na uwadze, że w skali kraju mamy setki Szkół tzw. mundurowych ?. To po co są te szkoły jak absolwenci tych szkół nie garną sie ani do wojska, ani do policji i trzeba aż takich "rozpaczliwych" apeli ?.

avatar
~do up+wku
10.02.2023 10:13

I co się tak chłopczyku nadymasz. Weź głęboki wdech i zrób powtórkę z "podstawowych zasad pisowni polskiej". A teraz przeczytaj co powyżej napisałeś. Znalazłeś błędy?, to je popraw i zgłoś tekst do moderacji.

avatar
~Maria Karasek
04.02.2023 20:51

"Żywiej kamraci, to werbli dźwięk, poznaję po nim - chcą zwerbować mnie, Werbują do Gwardii, wiec chodźmy tam, Już widzę ten żołd, wiec za mną w tan. Wesoła ferajna, tyton, piwo, Radość pod niebo się wbija, jak żywo, Wstąpmy na służę, zobaczmy jak jest, Zabawny się trochę, stać nas na gest. Za dobry rok, i za zdrowie króla, Pijmy w spokoju, robota nie woła. Gwardzista to ktoś lepszy niż chłop. Ma mundur, karabin, muszkiet i proch. " tak werbowanano kiedyś.

avatar
~anty-werbunek+
05.02.2023 14:15

Jak się ma ten apel do tego, iż służby mundurowe na ten rok szykują się jak nigdy od 30 lat do największej "ucieczki" na emeryturę - czy to wojsko, czy to policja i służby specjalne !???. Jak to się ma - jak donoszą wolne media - iż w służbach policyjnych są przecieki o "wielkich" zadłużeniach w Komendach Wojewódzkich i nie tylko ???. To po co ta fasada z tym apelem ???.

avatar
~sceptyk
10.02.2023 09:02

Widać skupili się na rekrutacji na wsiach, bo w miastach nikt normalny za 5 tyś zł brutto nie pójdzie do takiej pracy :P Zarobki w armii to kiepski żart, nie wiem jak oni chcą zachęcić młodych do wstępowania w ich szeregi.

avatar
~MAJĄ WYOBRAŹNIĘ +
10.02.2023 10:22

A jak p. "sceptyk" ; - obniżą tak jak w policji i innych służbach "PLUS" warunki sprawnościowo - psychologiczne i hajda do służby !!!!. Dziwi tylko fakt, iż powołali w sakli całego kraju na max tzw. "Szkoły Mundurowe" i produkują w ten sposób bezrobotnych, którzy nie kwapią się do tego co tak de facto się uczą !!!. Dają miliny na swoje fikcyjne fundacje i tzw. "WILLA PLUS" , a ochłapy budżetowe na podwyższenie bytu służb mundurowych - BA!!! - na szkolnictwo i służbę zdrowia. Jeśli chodzi o służbę zdrowia to jak widać Po Wielkiej Narodowej Akcji WOŚP sam Naród ze swoich środków prywatnych - kieszonkowych musi wspomagać mimo, że to państwo dysponuje Naszym Publicznym Budżetem !!!!!. Idą kolejne wybory - po owocach ich poznacie !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl