TworzymyGłos Regionu

Zostań wolontariuszem sztabu WOŚP Wschowa

Poniedziałek, 15 listopada 2021 o 10:05, aktualizacja Poniedziałek, 15 listopada 2021 o 10:42, autor: 0 716
Zostań wolontariuszem sztabu WOŚP Wschowa

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku wspólnie gramy pod hasłem "Przejrzyj na oczy" - dla zapewniania najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Zostań wolontariuszem we Wschowie.

Zapoznaj się z regulaminem Wolontariusza WOŚP, wypełnij ankietę i wraz ze zdjęciem (warunek zdjęcie nie może być mniejsze niż 800 x 600 oraz musi być w formacie jpg.) prześlij do Sztabu WOŚP WSCHOWA #3673 na adres e-mail: sekreatariat@ckir.wschowa.pl w tytule e-maila wpisz: „wolontariusz WOŚP” oraz swoje imię i nazwisko.

Osoby, które były w latach poprzednich Wolontariuszami i chcą nadal z Nami grać w Największej Orkiestrze Świata proszone są o kontakt e-mail bądź Messenger Centrum Kultury i Rekreacji! NIE MUSICIE WYSYŁAĆ ANKIET! Wysyłacie tylko imię, nazwisko, PESEL i aktualne zdjęcie.

Na zgłoszenia czekamy do 15.12.2021 r. lub do wyczerpania wolnych miejsc! Pamiętaj mamy ograniczona ilość miejsc na Wolontariusza!

Pobierz:

Ankieta-wolontariusza

Regulamin-wolontariusza-30-finalu

Przeczytaj również: Ile zebrały sztaby WOŚP z powiatu wschowskiego? [PODSUMOWANIE]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl