TworzymyGłos Regionu

reklama

Znów będzie się działo na Ranczo Rubin w Nowej Wsi.

Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 29 września 2022 o 09:08, aktualizacja Czwartek, 29 września 2022 o 20:12, autor: 0
Znów będzie się działo na Ranczo Rubin w Nowej Wsi.

W dniach 7-9 października 2022 r. na Ranczo Rubin w Nowej Wsi odbędą się Mistrzostwa Polski Amatorów oraz Zawody Krajowe w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi. Jak co roku emocji nie zabraknie, w planach próby ujeżdżenia, maratonowa i zręczności. Organizatorzy zadbają również o dodatkowe atrakcje - dmuchańce dla dzieci, przysmaki kuchni staropolskiej oraz zabawę taneczną. Wstęp wolny.

W dniu 7 października (piątek) od godziny 9:00 publiczność będzie miała możliwość obejrzenia Próby ujeżdżenia, która jest egzaminem z posłuszności konia.

Natomiast 8 października (sobota) od godz. 10:00 rozpocznie się próba maratonowa, przy której jak zawsze nie zabraknie wielu emocji. Od godz. 18:00 odbędzie się dekoracja zawodników za próbę ujeżdżenia oraz próbę maratonową, po której rozpocznie się zabawa taneczna do białego rana. Wstęp wolny.

Ostatniego dnia, 9 października (niedziela) będziemy mogli obejrzeć próbę zręczności, podczas której zawodnicy postarają się nie zrzucić piłeczek z kegli. Start godz. 10:00

Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze dla ciężko chorej małej wojowniczki Ani.Cały dochód ze sprzedaży ciasta, kawy i herbaty będzie przeznaczony na jej leczenie. Oprócz tego przy bufecie zostanie wystawiona puszka na dobrowolne datki.

Nie bądźmy obojętni! Pomóżmy wygrać Ani walkę z nowotworem!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl