TworzymyGłos Regionu

Zmiana organizacji ruchu na Rynku.

W weekend atrakcji nie zabraknie

Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 o 14:54, aktualizacja Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 o 15:33, autor: 3 1631
Zmiana organizacji ruchu na Rynku.

Potańcówka, garażówka i zlot klasyków - najbliższy weekend we Wschowie z pewnością będzie ciekawy. W związku z organizacją wspomnianych wydarzeń, w dniach 12-14 sierpnia nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie wschowskiego Rynku.

Zmiana organizacji ruchu będzie dotyczyć ulic Rynek oraz Ratuszowej. Wprowadzona będzie od godz. 18:00 w piątek (12 sierpnia), aż do 22:00 w niedzielę (14 sierpnia).

Przypomnijmy, że w piątek (12 sierpnia) w godzinach 19:00-23:00 na Rynku odbywać się będzie potańcówka. Więcej informacji TUTAJ. W sobotę mieszkańcy będą mieli okazję do sprzedaży, kupna i wymiany staroci, wyrobów własnych, ceramiki, mebli, książek, naczyń, sprzętu turystycznego i sportowego w ramach garażówki. O szczegółach dotyczących wydarzenia można przeczytać TUTAJ. Niedziela będzie stała pod znakiem motoryzacyjnych klasyków. Wszystko za sprawą "Retro Rynku" i "Retro Rajdu". Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie prosi o nieparkowanie samochodów na parkingach wokół Ratusza w niedzielę (14 sierpnia). 

Źródło/foto: CKiR we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Organizator
12.08.2022 18:12

Kto jest organizatorem niniejszych poczynań na dogach gminnych ( publicznych)? Przepisy prawa stanowią jednoznacznie. Odsyłam do Prawa o Ruchu Drogowym. Co, jeśli ktoś zignoruje karteczki zawieszane pod znakami drogowymi, ma zapłacić sowity mandat?, czy raczej odpowiedzialne są służby, które uzurpują sobie prawo do próśb o nie łamanie prawa o ruchu drogowym.

avatar
~Rozumiem
12.08.2022 18:15

Skoro tyle wykroczeń drogowych na drogach publicznych jest monitorowanych w sensie sankcji finansowych( mandatów), kar itd. to czy, przyczepienie kartek o warunkach ruchu na znakach drogowych nie jest wykroczeniem.

avatar
~No właśnie
12.08.2022 18:18

A czy Policja, Pogotowie i Straż Pożarna wie, że nie ma przejazdu?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl