TworzymyGłos Regionu

reklama

Zmiana organizacji ruchu na Rynku.

W weekend atrakcji nie zabraknie

Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 o 14:54, aktualizacja Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 o 15:33, autor: 3
Zmiana organizacji ruchu na Rynku.

Potańcówka, garażówka i zlot klasyków - najbliższy weekend we Wschowie z pewnością będzie ciekawy. W związku z organizacją wspomnianych wydarzeń, w dniach 12-14 sierpnia nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie wschowskiego Rynku.

Zmiana organizacji ruchu będzie dotyczyć ulic Rynek oraz Ratuszowej. Wprowadzona będzie od godz. 18:00 w piątek (12 sierpnia), aż do 22:00 w niedzielę (14 sierpnia).

Przypomnijmy, że w piątek (12 sierpnia) w godzinach 19:00-23:00 na Rynku odbywać się będzie potańcówka. Więcej informacji TUTAJ. W sobotę mieszkańcy będą mieli okazję do sprzedaży, kupna i wymiany staroci, wyrobów własnych, ceramiki, mebli, książek, naczyń, sprzętu turystycznego i sportowego w ramach garażówki. O szczegółach dotyczących wydarzenia można przeczytać TUTAJ. Niedziela będzie stała pod znakiem motoryzacyjnych klasyków. Wszystko za sprawą "Retro Rynku" i "Retro Rajdu". Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie prosi o nieparkowanie samochodów na parkingach wokół Ratusza w niedzielę (14 sierpnia). 

Źródło/foto: CKiR we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Organizator
12.08.2022 18:12

Kto jest organizatorem niniejszych poczynań na dogach gminnych ( publicznych)? Przepisy prawa stanowią jednoznacznie. Odsyłam do Prawa o Ruchu Drogowym. Co, jeśli ktoś zignoruje karteczki zawieszane pod znakami drogowymi, ma zapłacić sowity mandat?, czy raczej odpowiedzialne są służby, które uzurpują sobie prawo do próśb o nie łamanie prawa o ruchu drogowym.

avatar
~Rozumiem
12.08.2022 18:15

Skoro tyle wykroczeń drogowych na drogach publicznych jest monitorowanych w sensie sankcji finansowych( mandatów), kar itd. to czy, przyczepienie kartek o warunkach ruchu na znakach drogowych nie jest wykroczeniem.

avatar
~No właśnie
12.08.2022 18:18

A czy Policja, Pogotowie i Straż Pożarna wie, że nie ma przejazdu?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl