TworzymyGłos Regionu

reklama

Ziemia Wschowska zw.pl na papierze

Wtorek, 29 marca 2011 o 15:08, autor: 9
Ziemia Wschowska zw.pl na papierze

Wraz z wiosną przyszedł...,  nowy numer naszej gazety. Jest to już 4 wydanie Ziemi Wschowskiej zw.pl przynosi ono wiele ciekawych informacji i artykułów z trzech gmin naszego powiatu.

W pierwszym wiosennym numerze gazety przeczytają państwo m.in. o tym co można usłyszeć na łąkach o tej porze roku, dowiecie się też co zaprzątało głowę radnym różnych opcji podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy Wschowa - na naszych łamach wszyscy mogli zaprezentować swoje zdanie. Dzięki Ziemi Wschowskiej zw.pl będziecie mogli poznać panią sołtys Siedlnicy Agnieszkę Nachaj i dowiecie się jak wiosną zadbać o zdrowie i urodę. Po za tym: kultura (informacje o tym co będzie się działo w naszym powiecie, a także recenzje), sport (WSTK, Korona Wschowa, Virtus Szlichtyngowa), kalendarium i wszystko to co w gazecie znaleźć się powinno. Krótko mówiąc Ziemia Wschowska zw.pl jest najlepszą ofertą na coraz krótsze wiosenne wieczory. Gazeta dotrze do państwa sama, znajdziecie ją w swoich skrzynkach pocztowych i najbliższych sklepach - za darmo. Życzymy miłej lektury.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~qaz
29.03.2011 21:05

życzenia przyjemnej lektury przyjęte> ALE. W nagłówku wydania papierowego ,na czerwonym polu "poczet sołtysów- na stronie 3- sołtys Osowej Sieni- Helena Nikolin. I co mamy??? Sołtys jest "Razem możmy więcej" I co czytamy???????/ Nie Osowa Sień tylko Siedlnica. Jeden sołtys na 5 miejscowości.??????(nie słyszałem o połaczeniu) Szkoda, że nie ma tam tego wywiadu, zgodnie z informacją na stronie frontowej. "Kaczek u nas sporo" Ale taka dziennikarska nieświadoma?? Celowa??? Coś dużo takich nieścislości na Waszej witrynie w sieci i na papierze!!!! Ktoś to kontroluje?????????? Swiadome lub niee wprowadzanie czytelników w błąd. Może trzeba korektora w wydawnictwie??????? Cenzora?????? Stara prawda Mówi "Prasa kłamie". I tu mamy mały przykład.

avatar
~mariusz
29.03.2011 22:43

Brawo za czytanie ze zrozumieniem :), Andrzeju - Pani Nikolin była w poprzednim numerze oczywiście ... Ktoś zapomniał wykasować/zmienić no i mamy "Kaczkę" Ja wychodzę z założenia, że ten się nie myli, kto nic nie robi wiec przyjmujemy Twoje baty i zgryźliwości z pokorą. Co do błędów - jest ich jeszcze co najmniej 3 - ciekawe czy uda się je wychwycić równie sprawnie i szybko?

avatar
~qaz
29.03.2011 23:18

To nie są zgryźliwości tylko uwagi , ale skoro krytyka konstruktywna nie jest mile widziana kończę pisanie i czytanie na zw.pl. Pozdrawiam redakcję

avatar
~mariusz
29.03.2011 23:27

No coś ty? nie obrażaj się. Sądziłem tylko, że to ignorancja, iż nie zwróciłeś uwagi na to, że Panie mają inne nazwisko i jest to klasyczny błąd składu a nie świadome kłamstwa prasowe. Tak jakbyś źle nam życzył :) Szkoda, ze już tego nie przeczytasz :( A jeszcze mamy w planie tyle ciekawych tematów. I tak pozdrawiam serdecznie.

avatar
~Janeq
30.03.2011 07:25

A ja chciałem się pożalić, że na Jagiellońskiej gazetki jeszcze nigdy nie widziałem w skrzynce.

avatar
~;D
30.03.2011 12:30

Pewnie dlatego nie widziałeś, że dzisiaj dopiero ją roznosili ;)

avatar
~Annus
30.03.2011 19:16

A ja bym się zastanowił nad aspektami prawnymi wydawania gazety ... wszak łamiecie teraz prawo :]

avatar
~Lenka
31.03.2011 08:22

A ja się zastanawiam dlaczego przy zapowiedzi Misterium Męki Pańskiej z aktorem Janem Nowickim, które odbędzie się w klasztorze, nie ma informacji kto jest organizatorem !!!?

avatar
~mariusz
31.03.2011 08:26

Na plakacie również brak tej informacji. Może ktoś wie?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl