TworzymyGłos Regionu

reklama

Żeńcy Wielkopolscy wystąpią we Wschowie. Wstęp na koncert jest darmowy

Poniedziałek, 08 kwietnia 2024 o 13:19, aktualizacja Wtorek, 09 kwietnia 2024 o 11:28, autor: 1
Żeńcy Wielkopolscy wystąpią we Wschowie. Wstęp na koncert jest darmowy

W Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie już 14 kwietnia o godzinie 16:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne, na które wstęp jest wolny. Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Żeńcy Wielkopolscy” to 100 minut pełnych kolorów, dźwięków i energii, podczas których artyści zaprezentują bogactwo polskiego folkloru.

Wyjątkowa podróż przez folklor Polski

Wydarzenie, zorganizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak, zapowiada się jako fascynująca podróż przez muzyczne i taneczne tradycje różnych regionów naszego kraju. „Żęncy Wielkopolscy” to zespół, który z pasją i autentycznością oddaje ducha polskiego folkloru, przenosząc publiczność w czasie i przestrzeni.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~capella
15.04.2024 09:31

Koncert był wspaniały !! Podziwiam kondycję młodych tancerzy no i tych nieco starszych ! Kolorowo z życiem , uśmiechem . Wiem, ile potrzeba pracy i wysiłku by osiągnąc taki poziom !! Życzę wytrwałości samych sukcesów !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl