TworzymyGłos Regionu

reklama

Zderzenie czołowe osobówki z samochodem ciężarowym. Kobieta przetransportowana do szpitala w Lesznie

Środa, 05 grudnia 2018 o 10:18, aktualizacja Środa, 12 grudnia 2018 o 11:18, autor: 3
Zderzenie czołowe osobówki z samochodem ciężarowym. Kobieta przetransportowana do szpitala w Lesznie

W środę, w godzinach porannych na wysokości Nowej Wsi (trasa Wschowa – Lgiń) doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. 36-latka, kierująca renault scenic wpadła w poślizg i zjechała na przeciwny pas, zderzając się z samochodem ciężarowym. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Lesznie.

5 grudnia na drodze wojewódzkiej nr 305 doszło do czołowego zderzenia osobowego renault scenic z ciężarowym manem.

- Najprawdopodobniej kobieta, kierująca samochodem osobowym nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze – mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa – zjechała na przeciwległy pas i doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. 36-letnia kobieta, mieszkanka Wschowy, została przetransportowana do szpitala w Lesznie.

Jak poinformowała nas Oficer Prasowy KPP Wschowa kobieta doznała obrażeń kończyn dolnych, najprawdopodobniej jest to złamanie.

(rak)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~ja
05.12.2018 22:40

tak jest jak sie jezdzi na letnich oponach i sie noge ma zacieszka

avatar
~Kierowca
06.12.2018 12:58

Co Ty chrzanisz ? tydzień temu padał deszcz, który od razu zamarzał, mam zimówki, od razu zaznaczę, że nowe a nie łyse, jechaliśmy wszyscy 30na godzinę i wpadaliśmy w poślizg. Nie ma znaczenia jakie (...) masz auto i jakie opony, przy takiej pogodzie. Faktem może być tylko niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, ale jeśli nie byłeś i nie widziałeś jakie opony miała poszkodowana, to nie pieprz głupot, bo aż boli jak się takie "ekspertyzy"-czyta.

avatar
~Gość
06.12.2018 13:34

Typowy sebix

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl