TworzymyGłos Regionu

reklama

Zbudują domki dla bezdomnych kotów

- przyłącz się do zbiórki materiałów

Poniedziałek, 21 listopada 2022 o 13:56, aktualizacja Poniedziałek, 21 listopada 2022 o 14:13, autor: 10
Zbudują domki dla bezdomnych kotów

Materiały potrzebne do budowy domków dla bezdomnych kotów zbierają wolontariusze z Lokalnego Centrum Wolontariatu ze Wschowy. Zachęcamy do włączenia się w akcję!

Za oknami pierwszy śnieg, warto przypomnieć sobie o trudnej sytuacji bezdomnych kotów. Każdego roku tysiące bezpańskich zwierząt pozostawia się na mrozie, bez odpowiedniego schronienia i pożywienia. Wiele z nich nie przeżyje zimy.

Tej zimy możesz pomóc bezdomnym kotom, przyłączając się do kampanii budowania dla nich domów. Z Twoją pomocą wolontariusze mogą zapewnić ciepłe, bezpieczne schronienie potrzebującym kotom.

Budowa domów dla bezdomnych kotów to prosty i skuteczny sposób, aby pomóc im przetrwać zimę. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji zakomunikowanej przez Adriannę Knieć - pełnomocnik burmistrza Konrada Antkowiaka ds. wolontariatu. Razem możemy coś zmienić dla tych bezbronnych zwierząt!

Szczegóły dostępne są TUTAJ.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~.......
22.11.2022 13:33

Ja mam prosbę do dzieci ze szkoły podst. nr.1 aby nie rozdeptywały pojemniczków bezdomnego kota oraz aby nie straszyły go.Cieszyłabym sie gdyby wychowawcy w jakis sposób je uczuliły.Chodzi o dzieci z bloków koło CPN-u idących do szkoły i ze szkoły.

avatar
~wschowianka
22.11.2022 17:10

A może by tak rodzice nauczyli dzieci szacunku do zwierząt. Dlaczego to maja robić wychowawcy?

avatar
~Ja
22.11.2022 20:31

A od czego są rodzice tych dzieci ????

avatar
~.......
23.11.2022 10:30

Dlatego zwracam sie do nauczycieli ,że widzę jak się odbywa takie odprowadzanie dzieci.Nawet kwiaty na klombie przeszkadzaja ,,pociechom,,. Stad moja prosba w ta stronę a nie zadne obarczanie tym co nalezec powinno do obowiązków rodziców.

avatar
~wschowianka
24.11.2022 11:34

Rodzice są od wychowywania dzieci, szkoła pełni funkcje pomocniczą. To od rodziców zależy, jak ich dziecko będzie się zachowywało w przestrzeni publicznej. I tak, to jest obarczanie nauczycieli tym, co należy do obowiązków rodziców.

avatar
~Babcia
25.11.2022 11:35

Przy blokach cukrowniczych na K. Wielk pod nosem rodziców i dziadków zakatowaly kota na śmierć i jeszcze się śmiali to jest już zupełna patologia

avatar
~.......
25.11.2022 18:03

Droga Wschowianko unizenie cie przepraszam ,że śmiałam zwrócić się z prośba o reakcję w sprawie kota.Nawet przeszło mi przez moment przez mysl że znajda się osoby które bedą mnie obwiniały o zwrócenie uwagi na problem ale pomyślałam ze gra warta swieczki.Jeszcze raz unizenie przepraszam że naraziłam pania na taki dyskomfort. No jaka to ja jestem niedobra ,serdecznie przepraszam .

avatar
~wschowianka
25.11.2022 22:26

Nie wiem czemu ma służyć ten ironiczny ton? Ja zwróciłam uwagę, że od wychowania są rodzice, a nie szkoła. Proszę się zwrócić z tym apelem do rodziców, a nie do wychowawców.

avatar
~do wschowianka.
25.11.2022 18:12

potępiajacego zachowanie dzieci ale za pretensje do tego kto zwrócił uwage na problem.To ja juz nie dziwie sie niczemu.

avatar
~.......
26.11.2022 18:29

Wschowianko czytałas komentarz babci,jesli tak to czemu brniesz w to że mam się zwrócic do rodziców.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl