Zawody wędkarskie o puchar starosty

Środa, 14 sierpnia 2013 o 10:43, autor: 0

11 sierpnia  w Łęgoniu odbyły się Zawody wędkarskie o Puchar Starosty Wschowskiego zorganizowane przez Koło nr 1 we Wschowie Polskiego Związku Wędkarskiego. Zawody rozegrano w trzech kategoriach - kobiet, kadetów i seniorów

W zawodach wzięły udział dwie panie. Kategorię kobiecą wygrała Gabriela Ufniak, a II miejsce zajęła Weronika Dederek. W kategorii kadetów spośród 6 uczestników zawody wygrał Dawid Grzelczak, II miejsce zajął Daniel Ufniak a III miejsce Patryk Paszkowski. Natomiast w kategorii seniorów rywalizowała najliczniejsza grupa zawodników, bo aż 23 osoby. Zawody wygrał Zbigniew Samuś, II miejsce zajął Jacek Kokociński, a III Andrzej Złoczewski. Podczas zawodów obecni byli także Ryszard Dworacki Prezes Zarządu Okręgu PZW w Lesznie, Andrzej Murek Dyrektor Biura Okręgu PZW w Lesznie i Wojciech Kuryłło Członek Zarządu Powiatu Wschowskiego, który wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary. (tekst: pw/foto: mł) [nggallery id=1000]