Dzisiaj, czyli 30 kwietnia w Nowej Wsi na terenie Rancza Rubin odbywają się zawody w powożeniu zaprzęgami. Do zawodów stanęły 34 zaprzęgi, same zmagania potrwają do około godziny 18:00. Następnie dla wszystkich przewidziana jest zabawa taneczna.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Od 5 lat na terenie Rancza Rubin odbywają się zawody w powożeniu zaprzęgami, ale do tej pory miały charakter towarzyski. Tym razem Tadeusz Andrys, właściciel rancza postanowił zorganizować powożenie zaprzęgami w pełni profesjonalnie z sędziami, nagrodami i towarzyszącymi zawodom atrakcjami dla dzieci i młodzieży.
- Cały czas udoskonalamy ranczo - mówi Tadeusz Andrys - tak, aby można było tutaj, jak najlepiej spędzić wolny czas. Planujemy kolejne zmagania zaprzęgów już w połowie października. Zależy nam na tym, aby co najmniej dwa razy w roku organizować na terenie rancza profesjonalne zawody.
Zapraszamy do relacji filmowej z dzisiejszych zawodów.
(rak)
[srizonfbalbum id=116]
Komentarze 1