TworzymyGłos Regionu

reklama

Zatrzymany trzy razy w ciągu jednego dnia

Środa, 18 maja 2011 o 13:26, autor: 0
Zatrzymany trzy razy w ciągu jednego dnia

W poniedziałek wschowscy policjancie trzy razy złapali i ukarali 30-letniego mieszkańca gminy Zielona Góra, który na terenie naszego miasta dokonywał kardzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W godzinach rannych dyżurny wschowskiej komendy został powiadomiony przez kierownictwo jednego z marketów na terenie Wschowy o kradzieży kosmetyków. Policjanci na miejscu zastali ujętego przez pracowników ochrony 30-letniego mieszkańca gminy Zielona Góra który przyznał się do kradzieży i z uwagi na wartość zabranych przedmiotów został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Po kilku godzinach mężczyzna został zatrzymany w innym markecie również za podobne wykroczenie i ukarano go kolejnym mandatem w wysokości 500 złotych. Po zakończonej interwencji policjanci otrzymali zgłoszenie, że z biura sklepu skradziono telefon komórkowy marki Samsung Galaxy o wartości 860 złotych. Szybka reakcja policjantów pozwoliła na zatrzymanie mężczyzny. W chwili zatrzymania mieszkaniec gminy Zielona Góra był nietrzeźwy i spędził noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do odzyskania telefonu gdyż mężczyzna po wyjściu ze sklepu sprzedał go napotkanej osobie za kwotę 70 złotych. Sprawcy kradzieży grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl