TworzymyGłos Regionu

reklama

Zatrzymany po 9 latach

Środa, 06 lipca 2011 o 10:55, autor: 3
Zatrzymany po 9 latach

Poszukiwany od 2002 35-letni mieszkaniec Wschowy został zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego wschowskiej komendy. Mężczyzna ma na swoim koncie między innymi kradzieże i oszustwa.

Dobre rozpoznanie terenu i praca operacyjna wschowskich kryminalnych pozwoliła na zatrzymanie. Pracę policji utrudniał fakt, że poszukiwany zerwał kontakty z rodziną i znajomymi oraz ukrywał swoją prawdziwą tożsamość – mówi Oficer Prasowy KPP Wschowa podkom. Tomasz Szuda. Mężczyzna ukrywał się w przysiółku w lesie, w województwie wielkopolskim, na terenie powiatu wągrowieckiego. Do zatrzymania doszło w ubiegły piątek, dzięki współpracy policjantów z wydziału kryminalnego wschowskiej policji z miejscowymi jednostkami. - Był totalnie zaskoczony całą sytuacją. Trafił do Zakładu Karnego w Gębarzewie, gdzie odbędzie wymierzoną mu karę pozbawienia wolności – dodaje Szuda.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Klaun_Szyderca
08.07.2011 14:45

"Dobre rozpoznanie terenu i praca operacyjna wschowskich kryminalnych pozwoliła na zatrzymanie.." .. już po 9 latach! Oficer Prasowy KPP ma wyjątkowo subtelne poczucie humoru :)

avatar
~JohnyWalker
11.07.2011 10:56

po 9 latach to koles mógł byc już kobietą ;D

avatar
~intere...
12.07.2011 22:53

A kto to jest taki...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl