TworzymyGłos Regionu

Zatrzymani za kradzieże katalizatorów

Wtorek, 05 października 2021 o 12:31, autor: 1 2754
Zatrzymani za kradzieże katalizatorów

W ręce wschowskich kryminalnych wpadły dwie kobiety i mężczyzna, którzy na koncie mają sobotnie (02 października) kradzieże katalizatorów z jednej z posesji na terenie Sławy. Łupem padły katalizatory z różnych pojazdów na łączną kwotę 4 tysięcy złotych. Cała trójka przyznała się do przedstawionych zarzutów.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (2 października). Dyżurny wschowskiej Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży katalizatorów z kilku aut zaparkowanych na terenie jednej ze sławskich posesji. Wskazane w zawiadomieniu pojazdy miały świeże i widoczne ślady po użyciu narzędzi do wycięcia elementów układu wydechowego. Straty zostały wstępnie wycenione na 4 tysiące złotych. Zaangażowani w sprawę wschowscy kryminalni dążyli do ustalenia i zatrzymania osób mających związek z tą sprawą. 

Policjanci Wydziału Kryminalnego wschowskiej Policji już po kilku godzinach zastukali do drzwi wytypowanych sprawców. Do policyjnego aresztu trafiły dwie kobiety w wieku 31 i 19 - lat oraz 26 - letni mężczyzn. 

Zebrany w sprawie materiał dowodowy nie budził żadnych wątpliwości co do sprawstwa zatrzymanych osób. Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. 

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~kierowca
05.10.2021 14:14

od lat 5 !!!!!! dopier.............

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl