TworzymyGłos Regionu

reklama

Zatrzymali „prawdziwego” złodzieja

Środa, 23 marca 2011 o 12:31, autor: 0
Zatrzymali „prawdziwego” złodzieja

Wschowscy policjanci zatrzymali 20-letniego wschowianina, który ukradł alufelgi, a dowody przestępstwa podrzucił innemu mężczyźnie.

Aktem oskarżenia zakończyła się sprawa kradzieży felg aluminiowych z początku lutego br. Policjanci wydziału kryminalnego wschowskiej komendy ustalili sprawcę kradzieży alufelg AFZ, którym okazał się 20-letni wschowianin. Ustalenie złodzieja było utrudnione gdyż sprawca próbował zrzucić winę na znajomego z którym pokrzywdzony w tym okresie był w konflikcie i podrzucił dowody kradzieży w okolice jego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze jednak nie dali się zwieść i ustalili, że złodziejem jest 20-latek, a felgi warte 1800 złotych sprzedał za 300 złotych w punkcie skupu złomu na terenie Głogowa. Mężczyzna przyznał się do dokonania kradzieży, złożył wyjaśnienia i teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl