TworzymyGłos Regionu

Zasady debaty

Sobota, 13 listopada 2010 o 16:05, autor: 5 1612
Zasady debaty

Widzę, że propozycja naszej debaty odbija się głośnym echem po Wschowie. Cieszy, że nie jesteście zupełnie obojętni wobec tematu. Ponieważ w dyskusjach pojawia się wiele domysłów co do formy spotkania, poniżej przedstawiam jego formułę. Pytań ostatecznie jest 5, plus jedno dodatkowe od internautów (jeśli takowe się pojawi). Pytania zostały dostarczone wszystkim komitetom wyborczym w tym samym czasie drogą mailową (wczoraj ok godz. 16:00). Miejsce w którym kandydat siedzi i kolejność odpowiedzi zostanie przyznana drogą losowania przed samą debatą. Na każdą odpowiedź przyznano 2 minuty. Debata zakończy się dwu minutowym podsumowaniem każdego z kandydatów.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~yampress
15.11.2010 10:18

No i tak jak myśleliśmy - podstępem będzie pytanie od "internautów"

avatar
~Kowalski
15.11.2010 13:10

Pytanie do kandydata na burmistrza Pana M. Czopka: w nawiązaniu do wypowiedzi kandydata proszę o podanie skonkretyzowanie proponowanych przez kandydata ulg dla przedsiębiorców.

avatar
~Kowalski
15.11.2010 13:21

Pytanie do kandydata na burmistrza Pana Mazura: w nawiązaniu do wypowiedzi kandydata proszę o udzielenie odpowiedzi: -czy kandydat po objęciu stanowiska planuje zwolnienia w Urzędzie, Ośrodku Pomocy społecznej, Ośrodku Sportu i Rekreacji i w jednostkach oświatowych , jeśli tak to na których stanowiskach – chodzi o zmiany osobowe, - czy kandydat po objęciu stanowisku planuje zmniejszenie ilości etatów w jednostkach wymienionych wyżej, jeśli tak to konkretnie których.

avatar
~Nowak
15.11.2010 13:54

Jak kandydat na burmistrza zamierza stworzyć w gminie Wschowa nowe miejsca pracy, kiedy i ile.

avatar
~marta
15.11.2010 14:36

Zamykamy listę przyjmowanych pytań. Wszystkim dziękujemy za przesłane zapytania.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl