TworzymyGłos Regionu

reklama

Zarząd Powiatu z absolutorium za wykonanie budżetu. Starosta: „To wasz wspólny sukces”

Czwartek, 20 czerwca 2024 o 15:09, autor: 1
Zarząd Powiatu z absolutorium za wykonanie budżetu. Starosta: „To wasz wspólny sukces”

Zarząd Powiatu Wschowskiego otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu za ubiegły rok. Decyzja zapadła jednogłośnie.

Radni powiatu najpierw udzielili zarządowi wotum zaufania. Po zapoznaniu się z opinią Komisji Rewizyjnej oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej w Zielonej Górze, głosowali nad uchwałą dotyczącą absolutorium za rok 2023. Wszyscy obecni radni, a było ich piętnastu, poparli uchwałę. Starosta Waldemar Starosta wyraził swoją wdzięczność za takie wsparcie.

„Chciałem w imieniu całego zarządu i swoim bardzo podziękować za to, że doceniliście naszą pracę, pracę naszych pracowników, którym jeszcze raz serdecznie gratuluję. To wasz wspólny sukces. Dziękuję wam bardzo i chciałem tylko zapewnić, że damy z siebie wszystko i zrobimy wszystko, aby było co najmniej tak samo albo jeszcze lepiej, niezależnie od skali trudności, jaka nas czeka” - powiedział Starosta Wschowski Waldemar Starosta.

Kwiaty na ręce skarbnik Agnieszki Bogdanowskiej złożył przewodniczący Krzysztof Grabka. „Pani skarbnik jest prawą ręką, osobą, która na bieżąco wspiera starostów realizacji budżetów” - podkreślił przewodniczący.

Zobacz: Waldemar Starosta został Starostą Wschowskim

Oprócz głosowań i debat nad uchwałami związanymi z zatwierdzeniem sprawozdań finansowych i wykonania budżetu za 2023 rok, a także nad udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu, radni zapoznali się z raportem o stanie Powiatu Wschowskiego za rok 2023.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~MAREK
21.06.2024 10:55

POWIATY POWINNY BYĆ ZLIKWIDOWANE. TAK SAMO MAŁE WOJEWÓDZTWA.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl