TworzymyGłos Regionu

reklama

Zaproszenie na wycieczkę do Wieliczki i Zakopanego

Czwartek, 06 lipca 2023 o 16:18, autor: 1
Zaproszenie na wycieczkę do Wieliczki i Zakopanego

Sołtys Siedlnicy zaprasza lokalną społeczność na niezapomnianą wycieczkę do Wieliczki i Zakopanego. Ta wyjątkowa podróż odbędzie się w terminie od 21 do 24 września. Na uczestników czeka wiele atrakcji, które dostarczą mnóstwo wrażeń i zapewnią relaksujący wypoczynek w malowniczym otoczeniu. 

Co oprócz zwiedzania?

Zwieńczeniem wycieczki będzie wyjątkowe spotkanie integracyjne, które odbędzie się przy dźwiękach muzyki na żywo. Na uczestników czeka rozgrzewający grill oraz przyjemna atmosfera, w której będą mogli poznać innych uczestników wycieczki i podzielić się wrażeniami z dotychczasowych zwiedzanych miejsc.

Praktyczne informacje

Koszt udziału w wycieczce wynosi jedynie 710 zł od osoby. W cenie zawarty jest nie tylko nocleg, ale także smaczne śniadania o obiadokolacje. Dodatkowo, organizatorzy zadbają pełne ubezpieczenie oraz komfortowy przejazd autokarem, który zapewni wygodną podróż na trasie.

Więcej informacji pod numerem tel.: 667 237 383.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Obserwator
08.07.2023 02:13

Czy pani płaci za to czy ucestniczy

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl