TworzymyGłos Regionu

Zaproszenie dla mieszkańców i przedsiębiorców z ul. Bohaterów Westerplatte

Środa, 12 stycznia 2022 o 12:34, autor: 7 1107

Zakończyły się prace związane z konkursem na przygotowanie koncepcji przebudowy głównych ulic we Wschowie, Gmina Wschowa przystępuje do negocjacji z autorem zwycięskiej koncepcji na przygotowanie dokumentacji technicznej.

Pierwszy etap prac ma zostać przeprowadzony na ulicy Bohaterów Westerplatte. W związku z tym Burmistrz Konrad Antkowiak zaprasza mieszkańców tej ulicy oraz właścicieli przedsiębiorstw tam zlokalizowanych na spotkanie.

-W związku z rozpoczęciem prac projektowych przebudowy ulicy Bohaterów Westerplatte i przekształcenie jej w ciąg pieszo-rowerowy, zapraszam wyłącznie mieszkańców domów i mieszkań oraz właścicieli przedsiębiorstw zlokalizowanych przy ulicy Bohaterów Westerplatte, na spotkanie które odbędzie się 18 stycznia, o godzinie 16.00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie – pisze burmistrz Konrad Antkowiak.

(UMiG Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Brawo
12.01.2022 12:58

I to jest właśnie to - spokojne działania i rzeczowa rozmowa. Jest koncepcja ma by projekt techniczny i rozmawiamy z zainteresowanymi. Szkoda czasu na pieniaczy

avatar
~Zen
12.01.2022 16:05

Myślę, że tym zrealizowanym projektem lub drogą Tylewice burmistrza Antkowiak ma 100% wygra kolejne wybory.

avatar
~Di Zen
13.01.2022 16:20

Burmistrz ma tyle do drogi w Tylewicach co ma piernik do wiatraka. Drogę buduje zarząd dróg wojewódzkich z Zielonej Góry. A burmistrz miał wybudować kanalizację bo jest to jego obowiazek i nie wybuduje z powodu braku pieniędzy .Jest to droga wojwodzka a nie gminna.

avatar
~Dan
13.01.2022 10:03

Warto powalczyć o dużą ilość zieleni, unikajmy betonozy! Tylko nie mówcie, że będą drzewa w donicach bo one nic nie dają. Duże drzewa dają cień, zatrzymują wodę, tworzą mikroklimat. Do tego jakieś krzewy, byliny i kwiaty. Warto zazielenić centrum Wschowy!

avatar
~Marek
13.01.2022 13:02

Zamknięcie Westerplatte to chory pomysł! Jedynym skutkiem będzie ostateczna "śmierć" okolic rynku.

avatar
~wschowiak
21.01.2022 19:33

pamiętajcie, że rusza budowa galerii obok targowiska, trzeba wywołać popyt na powierzchnię do wynajęcia. Rozkopią ul. Westerplatte na 1 rok, to się wszyscy i tak przeniosą. Na deptaku powstaną kawiarnie, ja już nie piję kawy w domu tylko czekam na deptak. Każda kawiarnia sprzeda po 1000 kaw dziennie i na bogato się utrzyma. na poważnie to Zróbcie deptak wokół rynku i fary oraz kamieniczek. A dajcie ludziom żyć normalnie.

avatar
~krakus
21.01.2022 20:15

rusza budowa galerii bo drzewa i krzaki wycieli?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl