TworzymyGłos Regionu

Zapobiegnij rakowi piersi! Bezpłatne badania mammograficzne w Szlichtyngowej

Poniedziałek, 09 stycznia 2023 o 10:09, autor: 0 360
Zapobiegnij rakowi piersi! Bezpłatne badania mammograficzne w Szlichtyngowej

Panie z gminy Szlichtyngowa będą miały okazję do profilaktycznego badania. W najbliższy poniedziałek, 11 stycznia 2023 r., przeprowadzone zostaną bezpłatne badania mammograficzne w ramach programu profilaktyki raka piersi refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Badania odbędą się przy aptece, ul. Rynek 11, są skierowane do pań w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały przeprowadzonego profilaktycznego badania mammograficznego na koszt NFZ.

Rejestracja na badania jest możliwa telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem (68) 41 41 411 lub online na stronie diagnostyk.pl. Oprócz pań spełniających wymienione wyżej kryteria, do rejestracji zaproszone są również panie urodzone w 1973 r.

Badanie mammograficzne to szybkie i skuteczne narzędzie do wczesnego wykrywania raka piersi. Dzięki bezpłatnym badaniom, które są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, każda z pań ma szansę zadbać o swoje zdrowie i zapobiegać rozwojowi choroby. Nie zwlekaj, zarejestrujmy się już dziś i wybierz się na badanie 11 stycznia do Szlichtyngowej.

Źródło: Szlichtyngowa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl