TworzymyGłos Regionu

Zakończenie roku szkolnego w Zanie (RELACJA)

Piątek, 24 czerwca 2022 o 12:16, aktualizacja Piątek, 24 czerwca 2022 o 13:16, autor: 0 2636
Zakończenie roku szkolnego w Zanie (RELACJA)

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana we Wschowie pożegnali rok szkolny 2021/2022. Z rąk dyrektor Agaty Karolczyk-Kozyry świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 76 uczniów. Średnia wszystkich klas liceum czteroletniego wyniosła 4,33.

Podczas apelu nagrodzeni zostali laureaci konkursów rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej, wyróżnieni zostali również uczniowie, których energia motywuje wychowawców klas do działania. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Uroczystość była okazją do wręczenia 47 stypendiów naukowych i spotowych finansowanych ze środków Starostwa Powiatowego we Wschowie. Wicestarosta Waldemar Starosta życzył wszystkim uczniom bezpiecznych wakacji i zapewnił o wsparciu szkoły ze strony Starostwa w kolejnych latach:

W imieniu Zarządu Powiatu Wschowskiego chciałem złożyć serdeczne gratulacje i podziękowania Pani Dyrektor, całemu gronu pedagogicznemu, szanownym rodzicom i droga młodzieży wam, za to, że byliście wytrwali i udało wam się ten rok, niełatwy przecież, zakończyć. (...) Ze strony powiatu możecie liczyć na to, że będziemy cały czas starali się podnosić warunki waszej edukacji. Jak widzicie cały czas inwestujemy w waszą szkołę i tak będzie dalej. Niedługo otrzymacie nowoczesne oświetlenie boiska.

W tym roku szkolnym promocję do następnej klasy otrzymało 248 licealistów. Na szczególną uwagę zasługuje uczeń klasy III  A Franciszek Dobrzyński, którego średnia ocen wyniosła 6.00. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl