TworzymyGłos Regionu

reklama

Zagrali dla Michała Kurosza (VIDEO)

Niedziela, 05 listopada 2023 o 14:05, aktualizacja Niedziela, 05 listopada 2023 o 14:55, autor: 3
Zagrali dla Michała Kurosza (VIDEO)

Wschowa stała się areną niezwykłej solidarności. W sali widowiskowej CKiR odbył się koncert charytatywny, który zjednoczył lokalną społeczność w celu wsparcia Michała Kurosza – mieszkańca Kowalewa, który w wyniku tragicznego wypadku potrzebuje pomocy. W sobotni wieczór sala wypełniła się po brzegi empatią, muzyką i hojnością.

Artyści nie zawiedli

Norbert Wronka, Zespół Morris, Chór Lutnia, Grzegorz Kaliciński oraz przedszkolaki z Jędrzychowic złączyli swoje siły, aby swoją twórczością wesprzeć Michała i jego rodzinę. Różnorodność artystyczna pokazana na scenie była odzwierciedleniem zróżnicowanego wsparcia, które płynie z serc społeczności.

Licytacje z sercem

Zgromadzeni mieli okazję wylicytować elektryczną hulajnogę, dar od Pana Dominika Waszkiewicza i firmy EcoEngine, a także kolację dla rodziny przygotowaną przez finalistkę programu "HELL'S KITCHEN - Piekielna Kuchnia", Panią Annę Ankiewicz. Nie brakowało również tortów i ciast, upieczonych i sprzedawanych przez przyjaciół Michała.

Pomoc się kończy

Całkowity dochód z koncertu, włącznie z datkami i licytacjami, zostanie przeznaczony na niezbędną protezę i rehabilitację Michała. Zbiórka kontynuowana jest również online, gdzie każdy może dołożyć swoją cegiełkę na stronie www.mammoc.pl/michal-kurosz oraz na facebookowej grupie www.facebook.com/groups/533998630746889. Do tej pory udało się uzbierać ponad 117 tys. złotych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~ROŻA
05.11.2023 14:56

piękna akcja tylko czy tak musi być, żeby ,,żebrać na leczenie,,

avatar
~DO POWYŻEJ***
06.11.2023 06:56

Z jednej strony Radość ( przez duże R) , z drugiej strony wielki smutek i złość, bowiem jak to się ma do tej słynnej już "LIST MILIONERÓW" , "TŁUSTYCH KOTÓW pisplus" , "WIZY za DOLARY" oraz to totalne UWLASZCZENIE sie na MIENIU PUBLICZNYM przez ponad 8 lat i jak widać - jak słyszymy nadal rozdają setki milionów dla swoich !!!!-????. A my , nasi chorzy , jak to pisze dosadnie "RÓŻĄ", cytat musimy """ŻEBRAĆ NA LECZENIE"""". Co to za państwo, ze nie ma dnia aby Nasze Społeczeństwo musiało Solidarnie Pomagać Naszym chorym rodakom, a to Państwo ich władza bogaci sie na Naszym Publicznym mieniu !!!!. Co to za ludzie nami rządzą, kto na nich głosuje i głosował ?????> Żenadaplus !!!

avatar
~Anna Muszkieta
05.11.2023 20:51

Wczoraj wytworzyła się niesamowitą atmosferą. Dziękujemy Agnieszce Nachaj za organizację. Cudownie nam się grało . Życzymy Michałowi zdrowia ❤️❤️

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl