TworzymyGłos Regionu

reklama

Zaginął Dariusz Wiśniewski ze Wschowy!

Wtorek, 15 czerwca 2021 o 08:34, autor: 0
Zaginął Dariusz Wiśniewski ze Wschowy!

Wschowscy policjanci poszukują 46 - letniego mieszkańca Wschowy. Mężczyzna na początku kwietnia bieżącego roku miał wyjechać do pracy do Niemiec. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wiadomo gdzie przebywa. Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.

46-letni mężczyzna około 1,5 miesiąca temu opuścił miejsce zamieszkania w towarzystwie nieznanego mężczyzny oświadczając najbliższym, że wyjeżdża do Niemiec w poszukiwaniu pracy. 46-latek nie zabrał ze sobą żadnego sprzętu służącego do komunikacji. Wsiadł do srebrnego Hyundai i odjechał z bliżej nieznanym mężczyzną.

Rysopis: wzrost 170 cm, oczy szare, włosy krótkie- ciemny blond, szczupłej budowy ciała.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.  

(KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl