TworzymyGłos Regionu

Zabierz swoją drugą połówkę na film.

BNP Paribas Idę do kina we Wschowie

Wtorek, 08 lutego 2022 o 13:48, aktualizacja Wtorek, 08 lutego 2022 o 14:39, autor: 1 1023
Zabierz swoją drugą połówkę na film.

W lutym – miesiącu zakochanych – przygoda na dużym ekranie nie zwalnia tempa. 12 i 13 lutego we Wschowie aktualne kinowe hity na dużym ekranie. 

Zabierz najbliższą osobę na romantyczny wieczór i zobaczcie razem "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Spędźcie rodzinny, rozśpiewany czas razem ze zwierzakami z "Sing 2". Poznajcie kulisy życia i prawdziwą historię Edwarda Gierka.

Kup bilet na 12 lutego: https://bit.ly/BNPParibasIdędokina-Wschowa-120222

Kup bilet na 13 lutego: https://bit.ly/BNPParibasIdędokina-Wschowa-130222

Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł

Tak prezentuje się cały repertuar:

  •  „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – komedia romantyczna o męskich „słabościach”. Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Leszek Lichota, Piotr Głowacki i Zbigniew Zamachowski mierzą się z brutalną codziennością. W jednej z głównych ról Alicja Bachleda-Curuś – laureatka  Diamentowego Klapsa Filmowego festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot - Zakopane.
  •  "Sing 2" - Rozśpiewana komedia dla całej rodziny. Większe marzenia, większe wyzwania i największy występ! Do tego ścieżka dźwiękowa, którą będziecie nucić jeszcze długo po seansie.
  •  „Gierek” – przełomowa historia Polski w tle, a na pierwszym planie sekrety i tajemnice I sekretarza KC PZPR. Kulisy wspólnego życia, relacjonowane z perspektywy żony Edwarda Gierka po raz pierwszy na dużym ekranie.

Wyjątkowa niespodzianka dla fanów kina. Odwiedź lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymaj Voucher VIP na bilet.*

Więcej szczegółów w lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas oraz na idedokina.pl/trasa_kina

*liczba Voucherów ograniczona.

W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Na sali kinowej dostępne będzie nawet 100% miejsc z uwzględnieniem osób zaszczepionych.

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami MKiDN oraz GIS możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali z wyznaczonych 30% o dodatkowe 70%.  Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie "bilet Certyfikat".

Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet - nie zapomnijcie go wypełnić.

Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.

Kto idzie do kina?

Organizator: Outdoor Cinema
Partner tytularny: Bank BNP Paribas
Sponsor wspierający: Storytel
Partner promocji: Mastercard
Partner: Polargos
Partner barku: Coca Cola

(BNP Paribas Idę do Kina)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~BSURD
09.02.2022 10:33

Do jakiego KINA - kino jest w ruinie jak piosowski "ład"?. Jeśli już ta na film taki czy inny !!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl