TworzymyGłos Regionu

reklama

XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek we Wschowie

Czwartek, 05 maja 2016 o 09:59, autor: 1
XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek we Wschowie

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. W akcję włącza się również Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wschowa.

W tym roku hasło Tygodnia Bibliotek brzmi "Biblioteka Inspiruje". Czym w takim razie ma zamiar zainspirować nas wschowska placówka? Poniżej zamieszczamy szczegółowy program wydarzeń przygotowanych dla mieszkańców gminy i nie tylko. „Za złotówkę i nie tylko” - kiermasz książek 15.00 – 16.30 „Świat w 3D” - zabawy z tabletemi. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat 14.30-16.00 „Z Tutką i Tutkiem w teatrze”. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat 15.00 – 18.00 Sobotnie popołudnie z Biblioteką 15.00 i 16.30 – seans filmowy 3D (ilość miejsc ograniczona),puzzle 3D, planszówki, urządzenia interaktywne, malowanki, wypożyczanie książek, Internet Oczywiście wszystkie te wydarzenia będą miały miejsce w Bibliotece Publicznej we Wschowie, serdecznie państwa zapraszamy.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Irek
05.05.2016 15:07

Bardzo fajne wydarzenie się szykuje. Oczywiście wpadnę z dzieciakami. Powinno być więcej takich darmowych spotkań, inicjatyw, portali, serwisów itd. aby dzieciaki mogły się rozwijac intelektualnie. (...)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl