TworzymyGłos Regionu

reklama

Wznowienie dyżurów Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Wschowskiego

Czwartek, 14 kwietnia 2022 o 13:57, autor: 0
Wznowienie dyżurów Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Wschowskiego

W ramach Porozumienia zawartego pomiędzy Powiatem Nowosolskim i Powiatem Wschowskim, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Nowej Soli uruchomi dyżury dla mieszkańców Powiatu Wschowskiego w sprawach orzekania o niepełnosprawności.

Dyżur pełniony będzie w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca(począwszy od 19 kwietnia br.) w Centrum  Medycznym CERTUS NZOZ we Wschowie przy ul. Zielony Rynek 7. W wyznaczonym dniu pracownik Powiatowego Zespołu ds. Orzekania
o Niepełnosprawności będzie obsługiwał zainteresowane osoby w pokoju nr 22 na II piętrze Centrum Medycznego  w godzinach  9.00-13.00.

W trakcie dyżuru udzielane będą informacje dotyczące procedury orzekania o niepełnosprawności, ulg i uprawnień wynikających z orzeczenia, a osoby zainteresowane będą mogły pobrać lub złożyć wymagane wnioski, jak również odebrać dokumenty poświadczające nabyte uprawnienia, to jest legitymacje osób niepełnosprawnych lub karty parkingowe.

KONTAKT

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawnych w Nowej Soli

tel.: 68 45 86 730,

e-mail: orzeczenia@powiat-nowosolski.pl

ORAZ

Starostwo Powiatowe we Wschowie

tel. 65 540 89 24,

e-mail: org@powiat.wschowa.com.pl

(Starostwo Powiatowe we Wschowie)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl