TworzymyGłos Regionu

reklama

Wystawa psów rasowych w Siedlnicy (ZAPOWIEDŹ)

Sobota, 03 września 2022 o 08:26, aktualizacja Sobota, 01 lipca 2023 o 21:01, autor: 1
Wystawa psów rasowych w Siedlnicy (ZAPOWIEDŹ)

3 września 2022 r. (sobota) w miejscowości Siedlnica w godz. 11:00-16:00 - na boisku sportowym Avii Siedlnica - Polska Federacja Kynologiczna wraz z międzynarodową federacją Alianz Canine Worldwide zorganizuje IV Wystawę Specjalną Psów Rasowych objętą Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Pana Konrada Antkowiaka.

Oceny psów na 4 ringach dokonywać będą Sędziowie Kynologiczni z Francji, Hiszpanii i Polski. W trakcie oceniania zostanie zorganizowany również Pokaz Obrony Cywilnej oraz Zawody Psa Towarzyszącego. 

Wstęp na wystawę dla zwiedzających jest wolny. 

Wystawa jest objęta nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii. Z uwagi na bezpieczeństwo psów, na terenie wystawy mogą przebywać wyłącznie psy, które zostały uprzednio zgłoszone organizatorowi i przeszły kontrolę wyznaczonego przez Inspektorat Weterynarii lekarza.

(Polska Federacja Kynologiczna)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Wkurzony
27.08.2022 18:24

Co to za garażowe federacje czy stowarzyszenia? właśnie takie coś powoduje powstawanie pseudohodowli.W Polsce tylko Związek Kynologiczny jest odpowiednią instytucja.Zadne stowarzyszenia ani inne dziwne twory.Burmistrzowi chyba sie nudzi,bo niesamowicie pajacuje ostatnio

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl