TworzymyGłos Regionu

Wyremontowano przystanek autobusowy w Szlichtyngowie

Środa, 15 czerwca 2022 o 16:07, autor: 5 498
Wyremontowano przystanek autobusowy w Szlichtyngowie

Dnia 15 czerwca 2022 r. zakończono remont przystanku komunikacyjnego znajdującego się na Rynku w Szlichtyngowej.

W ramach prac remontowych, uzgodnionych z Lubuskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków, uzupełniono ubytki tynku na ścianach oraz wymalowano ściany wewnątrz i zewnątrz przystanku, wymieniono siedziska ławek na drewniane, wstawiono kraty w okna, wymieniono pokrycie dachowe oraz wyczyszczono posadzkę wewnątrz przystanku.

W najbliższym czasie zostaną jeszcze wymienione siedziska na ławkach w pobliżu przystanku.

Prace wykonała firma TOM-PEX Tomasz Słodyka z Konradowa, wyłoniona w drodze zapytania ofertowego, za łączną kwotę 24.700,00 zł.

Mamy nadzieję, że odnowiony przystanek będzie dobrze służyć mieszkańcom i dzieciom oczekującym na autobus, chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i uniknie aktów wandalizmu.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~roman
15.06.2022 21:36

Do czego to doszło, Każdy duperel jest "rozdmuchiwany" jako wielki sukces. Przecież nikt nikomu nie robi łaski, że wyremontował wiatę przystankową. Jeszcze brakuje przecinania wstęgi. Groteska !!!!

avatar
~ALE ZDZIWKA
16.06.2022 05:17

Co za sukces ???, aż zdziwka bierze z braku fotek naczelnych przedstawicieli i ich zasług w tym , a la taka promesa !!!!!!!

avatar
~Art
16.06.2022 21:35

Kwota tego remontu zadziwia. Za co tyle kasy

avatar
~Adaś
17.06.2022 11:01

I to jest przykład troski władzy m. Szlichtyngowa o dobro ogólnoużyteczne a z drugie strony uwidacznia się drwina mieszkańców. Architektonicznie to brzydactwo x2 ale ten epokowy "kołchoz" ( może też z obowiązku LWKZ) nie jest już "zdobnikiem" rynku. Co nie co farby i putzu dało nowy blichtr ....... komuno (nie)wróć ? Najważniejsze ..... nie było wstęgi, przemówień, zachwytów, My z Wami i dla Was. Może w końcu urzędnik się opamięta, że w zakresie obowiązków za co ma dobrze zapłacone jest cokolwiek do zrobienia bez uroczystości ( z pyszną kawą i szarlotką z bitą śmietaną, np. ) ? Adaś

avatar
~onn
17.06.2022 19:00

No mniejsze z tym chwaleniem się ale żeby tylko wandale nie zrobili z tego zaraz z powrotem speluny i nie zdemolowali bo to ma służyć podróżującym mieszkańcom a nie wandalom szanujmy to co wspólne

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl