TworzymyGłos Regionu

Wyprowadzka zakończyła się nałożeniem wysokiego mandatu karnego

Poniedziałek, 21 czerwca 2021 o 09:12, autor: 2 2241
Wyprowadzka zakończyła się nałożeniem wysokiego mandatu karnego

Jedna z mieszkanek Wschowy przeprowadzała się i w związaku z tym robiła porządki w mieszkaniu, które opuszczała. Niestety wybrała najgorszą z możliwych metod pozbycia się niepotrzebnych rzeczy.

Były to tekstylia, plastyki i inne odpady, które postanowiła spalić w ognisku. Patrol straży miejskiej przejeżdżający tą ulicą postanowił zainterweniować i ustalił sprawcę tego nagannego czynu. Interwencja zakończyła się nałożeniem mandatu karnego w wysokości 500 zł.

Korzystając z okazji apelujemy do mieszkańców, aby nie utylizowali odpadów w taki sposób. Każde odpady są odbierane przez Spółkę Komunalną lub można je zawieść do Punktu Selektywnego Odbioru Odpadów.

Straż Miejska Wschowa

Tekst/foto: gminawschowa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Gosc
21.06.2021 22:21

Ciekawe niusy jak zawsze z życia Wschowy...cóż można więcej się spodziewać po tragicznym miescie

avatar
~Gekon
22.06.2021 10:35

Istotnie, od dawna informacje ze Wschowy to zapisy kroniki kryminalnej. I to zarówno na ZW jak i Elce. Dlaczego, no cóż ... taki klimat, mieszanki krain PiS i Gazety Wyborczej.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl