TworzymyGłos Regionu

Wypadek w Osowej Sieni

Środa, 03 sierpnia 2011 o 10:34, autor: 0 1435
Wypadek w Osowej Sieni

W poniedziałek - 1 sierpnia, w Osowej Sieni 25-letni mieszkaniec Sławy jadąc na motocyklu Suzuki zderzył się z samochodem marki Ford. W wyniku wypadku ucierpiała 16-letnia pasażerka motocyklisty.

Do zdarzenia doszło około godziny 13. Kierowca forda nie zauważył wyprzedzającego go jednośladu i uderzył w niego skręcając w lewo. Jak się okazało motocyklista nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu. Jego pasażerka w wyniku wypadku ze stłuczeniem splotu barkowego trafiła do wschowskiego szpitala. - Okres letni to czas gdy na drogach spotykamy dużą liczbę kierujących jednośladami – mówi podkom. Tomasz Szuda - Apelujemy o rozwagę i zachowanie ostrożności w czasie letnich wyjazdów. Grupą szczególnie narażoną na tragiczne skutki wypadków są piesi, rowerzyści i motocykliści. W samochodzie kierowcę chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne i karoseria. Kierujący jednośladami na takie zabezpieczenie liczyć nie mogą.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl