W poniedziałek tuż przed godziną 3:00, na trasie Dębowa Łęka – Osowa Sień doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch 15-letnich mieszkańców gminy Wschowa. Motocykl, którym jechali, uderzył w znak drogowy. Pasażer trafił do szpitala w Lesznie.
Według ustaleń funkcjonariuszy wschowskiej policji, kierujący jednośladem nastolatek stracił panowanie nad pojazdem przed wjazdem do Osowej Sieni. Motocykl uderzył w znak drogowy.
Pasażer, również 15-latek, odniósł poważne obrażenia. Wymaga hospitalizacji i dalszego leczenia. Został przewieziony do szpitala w Lesznie. Kierujący pojazdem doznał lżejszych urazów.
Policja potwierdza, że chłopak był trzeźwy. Nie miał jednak uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Komentarze 16