TworzymyGłos Regionu

Wyniki zawodów spinningowych w Lginiu (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 08 listopada 2021 o 09:07, autor: 4
Wyniki zawodów spinningowych w Lginiu (ZDJĘCIA)

W niedzielę (7 listopada) na j. Lgiń Mały odbyły się spinningowe zawody koła PZW nr 181 we Wschowie. Oto wyniki.

Źródło/foto: Koło PZW nr 181 Wschowa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~ZNIECZULICA
08.11.2021 18:50

Znieczulica na męki zwierząt - jak to się ma do Ustawy o ochronie zwierząt ????. Ciekawe jakie by były miny tych się śmiejących z męki tych ryb jakby to oni byli złapani na haczyk za ich dziąsła i wargi ??? - !. Okrucieństwo zalegalizowane jak to poniżej myślistwo !!!!!...

avatar
~C. d
09.11.2021 16:00

Zaczyna się od znieczulicy w stosunku do zwierząt, a następnie z łatwością przychodzi to na ludzi wobec ludzi !!!. Totalne zdziczenie co widać na granicy Polsko - Białoruskiej !.

avatar
~do C.d
09.11.2021 23:49

A poeta to co ma na myśli pisząc o zdziczeniu na granicy?, że niby kto i w stosunku do kogo jest totalnie zdziczały?, bo się tak jakoś niejednoznacznie wypowiadasz. Znaczy się jesteś za czy przeciw?

avatar
~RYPKA+
10.11.2021 08:47

Jak w XXI wieku można się publicznie chwalić dręczeniem zwierzyny i to za takim UHACHANIEM się. W dobie kiedy prawo ściga tych co znęcają się nad swoim kotem, psem czy inna zwierzyną !. Czy jeden z drugim da się publiczne złapać na ten haczyk za swoje usta i będzie też tak UHACHANY jak na tych fotkach ????. czekam !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl