Wyniki meczów WSTK

Poniedziałek, 09 listopada 2015 o 15:32, autor: 2

W weekend swoje spotkania rozgrywały drużyny WSTK, zarówno seniorzy w 3 Lidze Mężczyzn, jak i juniorzy i juniorki. Niestety tylko seniorzy mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Seniorzy udali się na mecz wyjazdowy do Siechnic, gdzie mierzyli się tamtejszym KKS-em. Podtrzymana została passa zwycięstw w meczach wyjazdowych, tym razem sukces miał rozmiar 65:62 dla drużyny WSTK. Drużyna z naszego powiatu bardzo dobrze weszła w mecz, prowadząc do przerwy dziesięcioma punktami, 36:26. Później lepiej zaczęli prezentować się gospodarze, szczególnie w trzeciej kwarcie, którą wygrali 6 punktami. Na szczęście koszykarze WSTK nie pozwoli odebrać sobie wygranej i do Wschowy wracają z tarczą. Mamy nadzieję, że dobra passę na wyjazdach uda się przekuć w zwycięstwa na własnej hali. Następne spotkanie rozgrywane na hali Gimnazjum nr 2 już w sobotę, 14 listopada. Przeciwnikiem WSTK będzie Górnik Trans.eu Wałbrzych. Swoje mecze przegrali natomiast juniorzy i juniorki WSTK. Juniorzy ulegli UKS Chromikowi Żary 57:90, juniorki przegrały z UKS Basket Zgorzelec 39:85. Oba spotkania rozgrywane były we Wschowie. Następne spotkania drużyny juniorskie rozegrają na wyjazdach. Juniorzy udadzą się na mecz do Kobierzyc, juniorki do Gorzowa Wielkopolskiego.