Wyjazdowa porażka WSTK

Środa, 02 listopada 2016 o 09:52, aktualizacja Piątek, 04 listopada 2016 o 09:21, autor: 0

Niestety porażką zakończył się wyjazdowy mecz WSTK Wschowa z SMK Lubin 66:88. O tak wysokim zwycięstwie lubinian zadecydowała szczególnie ostatnia kwarta, którą gospodarze wygrali 30:17.

WSTK Wschowa w tym sezonie na razie mierzy się z drobnymi problemami, co przekłada się na wyniki zespołu mężczyzn, grających w 3 lidze. Po pięciu rozegranych spotkaniach zawodnicy WSTK pozostają jedyną drużyną w stawce bez zwycięstwa. Mecz w Lubinie nie zaczął się najgorzej, pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 18:17 dla gospodarzy, co dawało szansę na dalszą walką. Kolejne dwie kwarty również padły łupem gospodarzy i przed ostatnią odsłoną wynik 58:49 był nadal otwarty. Jednak w ostatniej kwarcie gospodarzom wychodziło prawie wszystko, co przypieczętowało ich zwycięstwo. Następne spotkanie WSTK rozegra na wyjeździe w Zgorzelcu, z tamtejszym PGE Turowem. Życzymy powodzenia.