TworzymyGłos Regionu

reklama

Wygraj unikatowy katalog od Muzeum Miejskiego w Nowej Soli

Czwartek, 04 lutego 2021 o 15:24, aktualizacja Czwartek, 04 lutego 2021 o 15:32, autor: 0
Wygraj unikatowy katalog od Muzeum Miejskiego w Nowej Soli

Wystawa „Czas przez nikogo niezłapany – dzieła Eugeniusza Geta Stankiewicza” w Muzeum Muzeum Miejskim w Nowej Soli czeka na miłośników zabawnych grafik, intelektualnej gry obrazem i poważnej sztuki. Aby zachęcić Państwa do odwiedzin przygotowaliśmy akcję promocyjną! 

Jest szansa, aby zdobyć niezwykle unikatowy i profesjonalnie przygotowany przez Muzeum Ziemi Wschowskiej katalog ponad 300 prac artysty!

Co trzeba zrobić? Wystarczy przyjść, wypełnić los i czekać czy LOS będzie łaskawy. Szansa jest spora, przygotowanych jest 20 katalogów!

ZAPRASZAMY!

Zasady akcji promocyjnej opisane są poniżej!

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ MUZEUM MIEJSKIEGO DO WYSTAWY „Czas przez nikogo niezłapany – dzieła Eugeniusza Geta Stankiewicza”

 1. Organizatorem akcji promocyjnej jest Muzeum Miejskie w Nowej Soli.
 2. Akcja promocyjna jest powiązana z wystawą „Czas przez nikogo niezłapany – dzieła Eugeniusza Geta Stankiewicza” i trwa do jej zakończenia - 30.04.2021 r.
 3. W akcji promocyjnej może wziąć udział każdy kto zwiedzi wystawę w czasie jej trwania.
 4. Wśród uczestników akcji zostanie rozlosowanych 20 sztuk katalogów wydanych przez Muzeum Ziemi Wschowskiej pt.: „Czas przez nikogo niezłapany. Kolekcja dzieł Eugeniusza Geta Stankiewicza w Muzeum Ziemi Wschowskiej”.
 5. Losowanie odbędzie się ostatniego dnia trwania wystawy.
 6. Warunkiem udziału w akcji jest wypełnienie losu z podaniem imienia, nazwiska i numeru kontaktowego i wrzucenie go do zamkniętej do dnia losowania skrzyneczki wystawionej na wystawie.
 7. Wypełnienie losu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji promocyjnej.
 8. Każdy uczestnik losowania może wypełnić tylko jeden los.
 9. Udział w losowaniu jest dobrowolny, a uczestnik losowania wyraża zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych danych do celów akcji. Informacje o celach akcji i przetwarzaniu danych są opisane w dostępnej na wystawie klauzuli.
 10. Osoby wylosowane zostaną poinformowane o tym fakcie telefonicznie przez pracownika Muzeum. Książki promocyjne będą do odbioru w Muzeum.
 11. Lista wylosowanych nie będzie nigdzie publikowana.
 12. Zwiedzanie wystawy i akcja promocyjna odbywa się w warunkach reżimu sanitarnego.
 13. Wszelkie dodatkowe informacje są możliwe do otrzymania pod numerem telefonu 0683873640 w. 5 lub pod adresem muzeum.pr@nowasol.net.

(Muzeum Miejskie w Nowej Soli)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl