TworzymyGłos Regionu

reklama

Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej w Górczynie

Piątek, 14 kwietnia 2023 o 11:42, aktualizacja Piątek, 14 kwietnia 2023 o 11:49, autor: 2
Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej w Górczynie

W dniu 13 kwietnia 2023 roku mieszkańcy Górczyny wzięli udział w Zebraniu Wyborczym, podczas którego wybrali nowego Sołtysa oraz skład Rady Sołeckiej.

Katarzyna Borowska - nowy sołtys Górczyny

W trakcie wyborów mieszkańcy zadecydowali, że funkcję Sołtysa w kolejnej kadencji, po raz pierwszy będzie pełniła Pani Katarzyna Borowska. W poprzedniej kadencji funkcję sołtysa Górczyny pełniła pani Justyna Sówka.

Skład nowej Rady Sołeckiej

Mieszkańcy Górczyny na Zebraniu Wyborczym zdecydowali, że skład Rady Sołeckiej będzie składał się z pięciu osób. Do Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  • Franciszek Kichman - Zastępca Sołtysa
  • Justyna Michalak - Przewodnicząca Rady Sołeckiej
  • Zbigniew Adamski
  • Teresa Maksylewicz
  • Łukasz Paliwoda

Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej to ważne wydarzenie dla mieszkańców Górczyny. Nowy Sołtys i Rada Sołecka będą mieli za zadanie działać na rzecz lokalnej społeczności i jej potrzeb. Życzymy im wytrwałości, skuteczności i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Źródło: szlichtyngowa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~wybory+
15.04.2023 10:19

Czyli stara nowa miotła na czele z emerytem - przyspawanym do stołka !

avatar
~niemoc...
19.04.2023 08:23

Czy takie wybieranie do rady to obowiązek udziału tych samych osób rok w rok ?. Czyli emeryt + !. Czy na taką miejscowość nie ma nowych, sprawniejszych kandydatów do sołtysowania ?. Idzie taki jeden z drugim na emeryturę by następnie pchać się do administrowania dla zabicia swojego wolnego, a aktywność i sprawność takiej rady bez zmian !!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl