Środa, 09 listopada 2011 o 10:11, autor: 1

Po raz kolejny czytelnicy Gazety Lubuskiej wybiorą najlepszych i najpopularniejszych sportowców województwa lubuskiego

Oto kandydaci z naszego powiatu zgłoszeni do plebiscytu:
  1. – sms o treści wsch.1 na numer 72466
17- letni lekkoatleta LLKS Osowa Sień, Indywidualny i drużynowy Mistrz Europy Juniorów Młodszych w biegach górskich, Drużynowy V-ce Mistrz Świata w Biegach Górskich
  1. – sms o treści wsch.2 na numer 72466
22 - letni lekkoatleta, zawodnik klubu LLKS Osowa Sień, jest srebrnym medalistą Mistrzostw Polski w skoku wzwyż, a także Brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski
  1. – sms o treści wsch.3 na numer 72466
43 lata, motocrossowiec WKM Wschowa. Indywidualnie zajmuje 3 miejsce w Strefie Polski Zachodniej w Motocrossie Quadów Wygrał cykl zawodów o Puchar Polski
  1. – sms o treści wsch.4 na numer 72466
36 lat, motocrossowiec WKM Wschowa Zajął V miejsce w Mistrzostwach Polski w Motocrossie Quadów, Indywidualny i Drużynowy Mistrz Strefy Polski Zachodniej
  1. - sms o treści wsch.5 na numer 72466
35 –letni zawodnik sekcji modelarskiej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. W tym sezonie zdobył tytuł Mistrza Europy i Świata w modelach kartonowych w klasie NAVIGA C7