TworzymyGłos Regionu

reklama

Wszyscy siadamy przed telewizorami.

Norbert Wronka wystąpi w kolejnym odcinku The Voice of Poland

Sobota, 15 października 2022 o 10:53, aktualizacja Sobota, 15 października 2022 o 12:25, autor: 4
Wszyscy siadamy przed telewizorami.

Kolejny etap The Voice of Poland z udziałem 18-letniego Norberta Wronki z Dębowej Łęki już dzisiaj! Na antenie Telewizji Polskiej reprezentant gminy Wschowa zmierzy się w „Bitwie”. Początek programu o godz. 20:00. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Norbert Wronka studiuje psychologię na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Wcześniej uczył się w III Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie oraz Gimnazjum Językowym we Wschowie. Od 6 lat angażuje się w działania Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski we Włoszakowicach. Artysta na poważnie śpiewanie rozpoczął w wieku 14 lat. Zdobywał liczne nagrody, wystąpił również w jednym z odcinków „Szansy na Sukces“.  Kolejnym wyzwaniem w karierze 18-latka jest 13. edycja The Voice of Poland.

Norbert śpiewająco przeszedł precastingi internetowe. Równie łatwo poradził sobie w castingach z udziałem trenerów. Podczas przesłuchań w ciemno wystąpił na tyle dobrze, że w jego stronę obróciły się wszystkie cztery fotele. Oznacza to, że każdy z trenerów chciał mieć go u siebie w drużynie. Ostatecznie mieszkaniec Dębowej Łęki wybrał drużynę Lanberry.

Teraz przyszedł czas na „Bitwę”, podczas której w muzycznej rywalizacji zmierzy się z innymi uczestnikami. Kolejnym etapem show jest „Nokaut”, podczas którego z programem pożegna się 12 uczestników. Ostatecznym etapem programu są odcinki na żywo. Finał 13. edycji The Voice of Poland już 19 listopada. Czy trzynastka okaże się szczęśliwa dla Norberta? Zachęcamy do oglądania!

W grudniu 2019 r. zarejestrowaliśmy pierwszy recital Norberta, który odbył się sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Trudno uwierzyć, jaki progres wykonał Norbert w zaledwie trzy lata. Zobaczcie sami:

Foto: The Voice of Poland (facebook.com)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Fanka
15.10.2022 12:58

Czekamy na najlepszy występ programu ❤️ Jesteś Najlepszy !!

avatar
~Jadzia
15.10.2022 13:00

Trzymamy kciuki i cieszymy się , że mamy taką zdolna młodzież . Powodzenia Norbert leć i spełniaj marzenia .

avatar
~Mol
16.10.2022 14:12

Pięknie zaśpiewał i będzie w konkursie dalej, co nas cieszy . Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy .

avatar
~Agnieszka
17.10.2022 15:16

Gratulacje Norbert, pnij się w górę i spełniaj marzenia!!!Jesteś najlepszy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl