WSTK przegrywa w Żorach

Niedziela, 24 lutego 2013 o 21:12, autor: 6

Hawajskie Koszule Bank Spółdzielczy Żory wygrało wczoraj ze Wschowsko Sławskim Towarzystwem Koszykówki 103 do 77. Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyli Przemysław Matuszewski i Adam Chodkiewicz

W sobotę (23 lutego) rozegrano kolejne mecze 2 ligi mężczyzn w grupie B. Po zwycięstwie tydzień temu nad Albą Chorzów, tym razem koszykarze WSTK przegrali w Żorach różnicą 26 punktów. Po dwóch kwartach to jednak WSTK prowadziło stosunkiem 40:41. W drugiej połowie meczu drużyna z Żor zdobyła aż 63 punkty przy 36 WSTK. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 103:77. Za tydzień WSTK zmierzy się z GKS Tychy.