TworzymyGłos Regionu

Wsparcie od strażaków dla Powszechnego Punktu Szczepień we Wschowie

Poniedziałek, 31 maja 2021 o 08:18, aktualizacja Poniedziałek, 31 maja 2021 o 08:28, autor: 1 1918
Wsparcie od strażaków dla Powszechnego Punktu Szczepień we Wschowie

W dniu 29 maja 2021 roku przy pełnej współpracy ze Starostwem Powiatowym we Wschowie, Nowym Szpitalem we Wschowie, I Zespołem Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie oraz jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu wschowskiego zostały podjęte działania przez strażaków mające na celu przygotowanie logistyczne Powszechnego Punktu Szczepień oraz jego sprawną obsługę.

Powszechny Punkt Szczepień we Wschowie przy I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica rozpoczął swoje funkcjonowanie w dniu 1 maja 2021 roku.

W ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 strażacy wspomagają działania rządu oraz samorządów w zakresie Narodowego Programu Szczepień „SzczepimySię”. Akcja prowadzona jest przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z punktami szczepień, jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych oraz jednostkami samorządu terytorialnego wraz z podległymi służbami i instytucjami.

Tekst/foto: KP PSP we Wschowie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Punkt Szczepień Powszechnych w Staszicu otwarty [RELACJA]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~zza winkla
01.06.2021 14:15

A tak konkretnie - na czym ta pomoc polega ? Ile dziennie dowożą ludzi do punktu szczepień ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl