TworzymyGłos Regionu

Wschowski Kongres Kobiet z nagrodą specjalną!

Poniedziałek, 03 października 2022 o 12:53, autor: 11
Wschowski Kongres Kobiet z nagrodą specjalną!

Motto jubileuszowego, dziesiątego Wschowskiego Kongresu Kobiet, "Życie jest zbyt krótkie, by się nim nie cieszyć" okazało się prorocze. Bo jak się tu nie cieszyć, skoro dwa tygodnie później, na Lubuskim Kongresie Kobiet w Zielonej Górze, jego Rada Programowa czyli Urszula Chudak i Hanna Knaflewska - Walkowiak odebrała nagrodę specjalną z rąk marszałek Elżbiety Anny Polak.

W uzasadnieniu do nagrody czytamy, że co roku dzięki w/w, wschowianki i nie tylko, mają okazję zapoznać się z dobrymi praktykami, wysłuchać znanych i uznanych panelistów. Gościli tu między innymi profesor onkolog Dawid Murawa, seksuolog Zbigniew Izdebski, legenda światowego i polskiego lotnictwa Adela Dankowska, rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar czy w tym roku sędzia Anna Maria Wesołowska. Goszczą tu osobistości, które są magnesem dla całego Lubuskiego. Obie panie organizują wyjazdy kobiet na spotkania i dyskusje, zorganizowały odstresowujące w czasie pandemii warsztaty "Śmiechoterapii" - czytamy dalej w uzasadnieniu.

Dziękując Kapitule za przyznaną nagrodę obiecujemy, że w kongresowym temacie, nie powiedziałyśmy jeszcze ostatniego słowa. Wreszcie nagroda specjalna zobowiązuje!

Hanna Knaflewska - Walkowiak
Urszula Chudak.

Foto: lubuskie.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

avatar

avatar
~Wow!!!!
03.10.2022 16:20

Czyli ciąg nagród .... jest tego typu Kongresem !!!!!

avatar
~Wschowianka
03.10.2022 19:27

Gratuluję , pozdrawiam

avatar
~do wowa
03.10.2022 21:35

jak najbardziej się należało. Bywam i potwierdzam, że to super sprawa te kongresy.

avatar
~PYTEK+
03.10.2022 20:54

Czy ktoś widział, czy ktoś słyszał aby organizacje, wszelkie stowarzyszenia działały dla samej idei, a nie dla NAGRADZANIA SIĘ WZAJEMNIE ????. Czy po to są takie organizacje aby się na wzajem nagradzać, odznaczać, dyplomować .....?., z stylu ; rączka, kwiatek, klapa, znaczek - buźka ,,,,itd..

avatar
~do pytka
03.10.2022 21:33

a ty w jakiej organizacji działasz? pochwal się. czekamy, pewnie nie masz czym, ale siać zamęt to i owszem. byłam na kilku wschowskich kongresach i wiem że nagroda bardzo zasłużona.

avatar
~DOPOWYŻEJ//??
04.10.2022 08:15

Do "dopytek" jak sam się dobrze zastanowisz to to zrozumiesz !. Pytanie nie dotyczyło należy - czy nie należy się takie wyróżnienie, ale jak to jest, ze te wszystkie - wszystkie organizacje zaraz po pierwszym - drugim....trzecim spotkaniu zaraz wystawiają swoje piersi do samo nagradzania się lub po przez innych im sprzyjającym - a gdzie w tym wszystkim jest szary członek ?????-!. Mania zbierania odznaczeń, wyróżnień, dyplomów ..... itd. ( parafrazując - jak generalicja rosji ....).

avatar
~podpowiadam
04.10.2022 19:35

nie jest to pierwszy a już dziesiąty kongres, to po pierwsze, po drugie jakie samo nagradzanie? Marszałek przyznała czy same sobie organizatorki? Może nieraz warto dokładnie czytać, pod warunkiem jednak, że ze zrozumieniem.

avatar
~a capella
04.10.2022 16:52

Z całego serca gratuluję ! Kongresy są bardzo ciekawe ,nie przynudzają, super atmosfera, interesujące tematy , ciekawi ludzie i wspaniale koncerty. Nie wyobrażam sobie innych prowadzących. Do zobaczenia w przyszłym roku !!

avatar
~Mój Boże***
05.10.2022 08:21

To nie pierwsze - drugie ale 10 spotkanie takiego kongresu , a nagrodził marszałek ****. Nic dodać nic ująć w tym temacie - instytucje, nagradzają otrzymują wnioski ....?. Mania wyróżnień ciąg dalszy trwa i się ma ***/.

avatar
~do "Mój Boże"
05.10.2022 21:03

zacznij coś robić dla innych może za 10 lat i ciebie marszałek nagrodzi? warto spróbować.

avatar
~DO >>"do MB.."
06.10.2022 16:33

Czy ty wiesz co ty piszesz i rozumiesz sens powyższych uwag ???. Najwyraźniej masz problem ze zrozumieniem tego co tu czytasz !!!. Nagradzanie to chyba ty masz w genach ..... !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl