TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowscy policjanci zabezpieczyli ponad 2 kilogramy narkotyków!

Wtorek, 06 lipca 2021 o 10:09, aktualizacja Wtorek, 06 lipca 2021 o 12:49, autor: 0
Wschowscy policjanci zabezpieczyli ponad 2 kilogramy narkotyków!

Wschowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w ubiegłym tygodniu zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 100 tysięcy złotych. Zatrzymani dwaj młodzi mężczyźni decyzją sądu, na wniosek prokuratury spędzą najbliższe dwa miesiące w areszcie.

Dużym sukcesem w obszarze zwalczania przestępczości narkotykowej wykazali się wschowscy kryminalni, którzy w miniony piątek (25 czerwca) na terenie sąsiedniego powiatu zapukali do drzwi mieszkania 23-latka. Mężczyzna zaskoczony był wizytą wschowskich kryminalnych. W wyniku przeszukania mundurowi znaleźli blisko 600 gramów marihuany i kilka gramów substancji psychotropowych schowanych w mieszkaniu. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

W minioną środę (30 czerwca) wschowscy kryminalni zapukali do drzwi 25-letniego mieszkańca gminy Sława. Efektem przeprowadzonych czynności było ujawnienie ponad 1,5 kilograma środków odurzających. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 25 - latek usłyszał zarzuty posiadania i wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek wschowskiej prokuratury sąd zastosował izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu.

Tekst/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl