TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowscy kryminalni odzyskali skradziony rower i tablet

Środa, 23 listopada 2022 o 14:17, aktualizacja Środa, 23 listopada 2022 o 14:21, autor: 4
Wschowscy kryminalni odzyskali skradziony rower i tablet

Wschowscy kryminalni codziennie podejmują czynności mające na celu odnalezienie przedmiotów, które znalazły się w niepowołanych rękach. Podjęte działania w ostatnim czasie pozwoliły na ustalenie personaliów osób, które weszły w posiadanie roweru zaparkowanego pod jednym ze wschowskich marketów oraz utraconego tabletu, który jak się okazało odnalazł się w lombardzie. Skradzione przedmioty zostały już przekazane prawowitym właścicielom.

Wschowscy kryminalni na co dzień podejmują szereg czynności opartych na gromadzeniu informacji dotyczących sprawców przestępstw, ustalaniu danych personalnych osób, które w nielegalny sposób weszły w posiadanie różnego rodzaju przedmiotów. Podejmowane przez kryminalnych działania mają doprowadzić do zatrzymania sprawcy bądź sprawców.

W ostatnim czasie policjantom udało się zatrzymać sprawcę kradzieży jednośladu. Rower wartości 1 tysiąca złotych zaparkowany został (15 listopada) pod jednym ze wschowskich marketów. Sprawcą kradzieży okazał się 43 - letni mieszkaniec gminy Wschowa. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do którego przyznał się. Jednoślad trafił do rąk prawowitej właścicielki.

Kolejnym przedmiotem, który został odzyskany okazał się utracony (19 listopada) tablet wartości 800 złotych, który wystawiony został na sprzedaż w jednym z lombardów. Zatrzymany do sprawy 29 - latek postanowił znaleziony przedmiot upłynnić. Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia rzeczy znalezionej.

 

 

nadkomisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Czytelnik
23.11.2022 16:34

Brawa dla policji

avatar
~Żul
23.11.2022 23:21

Brawo Grzesiu! Łysy ale skuteczny..

avatar
~JS
24.11.2022 07:17

Brawo dla policji ?

avatar
~Brawo - Co ..?
25.11.2022 08:02

Dla tych dziwnych - przedziwnych braw, czy to aby nie należy do ustawowych obowiązków tej policji ?. Czy te brawa Was nie zastanawiają, że tylko zw.pl emituje "brawa" , a innych wpisów NIE!. Przedziwne jest to, że przy tak zwanych "brawach" policja pokazuje swoje twarze z nazwiska i imienia , a jak "nawala" ludzi na legalnych protestach, masowo "ochrania" pewnego posła to jest anonimowa i zamaskowana ????. O to jest Pytanie o uczciwość funkcjonowania i promowania się tych organów !!!. Refleksja uczciwości !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl