TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowscy kryminalni odzyskali skradziony rower

Czwartek, 07 kwietnia 2022 o 20:41, autor: 1
Wschowscy kryminalni odzyskali skradziony rower

Wschowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili personalia mężczyzny, który pod koniec marca bieżącego roku ukradł rower zaparkowany pod jednym z bloków we Wschowie. 43 – latek został zatrzymany (5 kwietnia) i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jednoślad wrócił do właściciela.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca bieżącego roku. Dyżurny wschowskiej Policji otrzymał informację o tym, że z miejsca parkingowego dla rowerów pod jednym z bloków w mieście zniknął jednoślad. Zgłaszający wycenił skradziony rower na 1 tysiąc złotych.

Zaangażowani w sprawę wschowscy kryminalni podjęli czynności mające na celu ustalenie sprawcy i przede wszystkim odzyskanie utraconego mienia.

W miniony wtorek (5 kwietnia) kryminalni zatrzymali 43 - letniego mieszkańca Wschowy, który został przez nich wytypowany i miał związek z tą kradzieżą. Mężczyzna został zatrzymany na terenie miasta. Początkowo starał się policjantom wmówić to, że jednoślad, który miał z sobą był jego własnością, jednak nie potrafił wyjaśnić skąd go wziął. 43- latek trafił do policyjnego aresztu. Wykonanie czynności z zatrzymanym było możliwe dopiero po jego wytrzeźwieniu. Badanie trzeźwości wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W minioną środę (6 kwietnia) 43 - latek usłyszał zarzut do którego przyznał się.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Ewe
08.04.2022 14:54

Szkoda że mojego nie znalezli

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl