TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowianki świętowały Dzień Kobiet w Bibliotece (FOTO)

Środa, 08 marca 2023 o 18:27, aktualizacja Czwartek, 09 marca 2023 o 13:27, autor: 4
Wschowianki świętowały Dzień Kobiet w Bibliotece (FOTO)

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie odbyły się ciekawe warsztaty z okazji Dnia Kobiet. Pracownicy Biblioteki dziękują Paniom Beatcie Chmal-Pluta z Beauty Room, Karolinie Drozdowskiej - stylistce oraz Paulinie Janowicz z Praktyk Terapii Konopnej za przekazaną wiedzę i umożliwienie spędzenia miłego popołudnia.

Podczas spotkania uczestniczki mogły zdobyć wiele cennych informacji, w tym jak wykorzystać zawartość swojej szafy z ubraniami, poznać różne metody wiązania szali oraz tajniki "pięknego oka". Dodatkowo, podczas warsztatów omówiono temat prawidłowej pielęgnacji cery oraz naturalnych terapii dbania o zdrowie.

Warsztaty okazały się doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Dzięki przekazanej wiedzy uczestniczki będą w stanie lepiej zadbać o swój wygląd i zdrowie. Nie tylko warsztaty, ale także wystawa obrazów Pani Anny Stefaniak cieszyła się zainteresowaniem uczestniczek. W przerwie kawowej, można było podziwiać jej prace, co wprowadziło dodatkowo artystyczną nutę w trakcie spotkania.

Źródło/foto: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie, Krystyna Pruchniewska

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
09.03.2023 10:56

To bardzo dobrze, że jest spora oferta, by na różne sposoby świętować Dzień Kobiet. Kilka dni temu na tym portalu można było przeczytać o wizycie szlichtyngowskich pań w Gorzowie. Tak się składa, że znam oprócz minister Gembickiej, pozostałe panelistki. Mogę się więc domyślać, że było ciekawie. Patrząc na powyższe zdjęcia z biblioteki, mogę się domyślać tego samego. Nie muszę się jednak domyślać a dwóch słowach opisać, wczorajsze obchody w Urzędzie Marszałkowskich. Były tam panie ze Wschowy i Sławy. Wśród około pięciuset. Jak zapowiadałam byli lekarze, był fitness w szpilkach, fale, loki w wykonaniu fryzjerów i wg. mnie bardzo ważna kosmetyczka, która pielęgnuje za pomocą specjalnych kosmetyków, ciało pań po chorobie onkologicznej. Przy okazji pielęgnuje ich dusze. Arcy potrzebne, ale proszę się nie martwić - będzie ona z nami również 16 września na Wschowskim Kongresie Kobiet. To taka swoista kosmetykoterapia. I jeszcze jedna informacja z wczorajszych obchodów. W sytuacji kiedy nie ma u nas porodówki, może zainteresowane panie zapiszą taki numer - 533 322 316. Pod tym numerem można zarezerwować sobie czas do odwiedzenia nowo otwartego zielonogórskiego Centrum Dziecka. Wykwalifikowany i uśmiechnięty personel pokaże cały oddział dla matek z dziećmi i wyjaśni co trzeba. Przepraszam - miały być dwa słowa - jest ich zdecydowanie więcej, ale i sprawy są dosyć ważne.

avatar
~PYTEK +
09.03.2023 11:47

Proszę mi powiedzieć ile we Wschowie jest Grup Kobiet o różnych poglądach, że każda z nich wyprawia swoje święto, a jest to Święto Międzynarodowe Wszystkich Kobiet ,na swoja modłę ???. Do tego stopnia są te Panie ze Wschowy i powiatu, że mamy aż tle imprez - wyższa półka była tych w Gorzowie !!!!!-????.

avatar
~Historyczny Dzień Kobiet +
09.03.2023 12:59

Dla przypomnienia za komuny było to tak ; gminne, miejskie, wojewódzkie, krajowe, zakładowe obchody Dnia Kobiet !!!! Teraz od ostatnich ośmiu lat tej tzw. władzy pis plus mamy uroczystości ; One - My , czyli podziały po linii partyjnej pis i reszta Pań Naszego Kraju !!!!!.

avatar
~Urszula Chudak
09.03.2023 12:22

Domyślam się, że pytanie jest z gatunku zaczepnych - jednak odpowiem. Na dwa ostatnie wymienione przeze mnie spotkania, zaproszenia tu na tym portalu, skierowane były do wszystkich chętnych pań.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl