TworzymyGłos Regionu

Wschowianin rapuje w dwóch językach!

Posłuchaj „Andaluzji” od Kaznodziei (VIDEO)

Środa, 18 maja 2022 o 20:39, aktualizacja Środa, 18 maja 2022 o 20:40, autor: 4 1855
Wschowianin rapuje w dwóch językach!

Takiego numeru nie wypuścił do tej pory żaden z lokalnych raperów. Kaznodzieja w piosence "Andaluzja" rapuje po polsku i hiszpańsku. Ujęcia do klipu zostały nagrane we Wschowie, czyli rodzinnym mieście rapera. Zachęcamy do oglądania.

Kaznodzieja w piosence "Andaluzja" postanowił opowiedzieć o swoim trudnym dzieciństwie i hiszpańskich korzeniach. Tak o piosence mówi sam raper:

Taki utwór po prostu musiał powstać. Jestem w połowie hiszpanem i dumnie podkreślam to w swoich wersach. Ten numer jest dla mnie szczególnie ważny, dlatego publikuję go w dzień swoich urodzin. Mam nadzieję, że spodoba się szerszej publice. Dziekuję wszystkim swoim słuchaczom.

Raper w lipcu 2020 r. zwyciężył konkurs "BITWA O SŁAWĘ, starcie o support", dzięki któremu wystąpił na Rap Stacji w Sławie. Jego utwory można słuchać TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Wschowianin
18.05.2022 20:49

Mocne to jest

avatar
~RAPERKA+
22.05.2022 07:55

Świetny utwór !!!!!!. Proponuję kolejny rap na temat imprez * incognito* , które funduje nam pewna grupa polityczna o ciągątkach na granicy dyktatorskiej z cenzurą w odnowie !!!!!!!.

avatar
~mc hamer
22.05.2022 20:02

upss upss- po co ci kapusta poco ci kapusta....BRAVO WY

avatar
~MŁODY+
23.05.2022 15:29

...może by tak wyśpiewać coś takiego i wyśmiać przeciwko upolitycznianiu w naszym mieście policji, straży pożarnej, spółek skarbu państwa tych wszystkich co to nam przez te ostatnie 7 lat czynią ...?. Niech ci wszyscy pseudo mundurowi, którym bliżej do zawodowych partii niż trzymać solidarnie ze społeczeństwem zrozumieją co to jest brak osobistego poczucia wstydu i honoru !!!!!!. Piosenką przeciwko antydemokracji i partyjniactwu naszego środowiska !!!!!. Hit zapewniony na lat !!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl