TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa zaprasza na magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilię Miejską

Czwartek, 07 grudnia 2023 o 14:19, autor: 0
Wschowa zaprasza na magiczny Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilię Miejską

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak, wraz z Centrum Kultury i Rekreacji oraz Stowarzyszeniem WIP, serdecznie zapraszają mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie świąteczne. Rynek we Wschowie zamieni się w miejsce pełne świątecznych atrakcji, prezentów i lokalnych smakołyków.

Świąteczne spotkanie na Rynku

17 grudnia, między godzinami 13:00 a 17:00, rynek Wschowy zamieni się w świąteczną krainę. To idealna okazja, by poczuć niepowtarzalny klimat świąt, zakupić unikalne prezenty oraz skosztować lokalnych przysmaków. Organizatorzy zapewniają, że atmosfera święta, wspólnota i radość będą towarzyszyć każdemu kroku.

Czas na świąteczne przygotowania

Jarmark to także doskonała szansa dla wystawców, by zaprezentować swoje produkty i usługi. Zgłoszenia są przyjmowane przez Centrum Kultury i Rekreacji, a formularze dostępne są na stronie www.ckir.wschowa.pl.

Czytaj także: Wigilia Miejska we Wschowie 2022 (RELACJA)

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl