TworzymyGłos Regionu

Wschowa rozpoczyna nowy rok z wysokiego C - aktywnie i z uśmiechem na twarzy (FOTO)

Poniedziałek, 02 stycznia 2023 o 09:12, aktualizacja Poniedziałek, 02 stycznia 2023 o 10:44, autor: 0
Wschowa rozpoczyna nowy rok z wysokiego C - aktywnie i z uśmiechem na twarzy (FOTO)

Na sportowo i w dobrym humorze w nowy rok weszli mieszkańcy Wschowy, którzy 1 stycznia zebrali się pod wieżą ciśnień w Parku Wolsztyńskim. W ramach inicjatywy Aktywna Wschowa, drugi rok z rzędu odbyło się wiele aktywności. Grupa Endorfina zaprosiła do wspólnego biegania, szalone tempo do Boszkowa i z powrotem narzucili kolarze z FWS Bike Team, nie obyło się również bez morsowania, spacerów z psami oraz nordic walking.

- Cieszę się, że akcja z roku na rok cieszy się powodzeniem - mówi Artur Obuchowicz, pełnomocnik burmistrza Konrada Antkowiaka ds. sportu. - Coraz więcej aktywnych osób włącza się w zabawę, bo jak Nowy Rok, tak cały rok. Życzę, żeby 2023 obfitował w aktywności, nawet najdrobniejsze, wystarczy spacer. Bo najtrudniej jest wyjść z domu, a później jest już tylko lepiej. We Wschowie mamy kilka grup i osób, które chętnie pomogą w rozpoczęciu drogi. Zapraszamy do aktywnego 2023.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl