TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa pożegnała się z latem

Poniedziałek, 12 września 2011 o 17:05, autor: 3
Wschowa pożegnała się z latem

W niedzielę, 11-go września Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, zorganizowało plenerowe zakończenie lata oraz prezentację własnej działalności. Impreza odbyła się na placu Zamkowym i w jego okolicach.

Pogoda dopisała, może nawet za bardzo, bo momentami upał był nie do zniesienia. Mieszkańcom Wschowy nie przeszkodziło to jednak w czynnym udziale w programie zaproponowanym przez CKiR. A było w czym wybierać. Od godziny 14:00 można było usłyszeć występ wokalistek z klubu piosenki Solo. Następnie artyści z Krakowa zaprezentowali swój spektakl na szczudłach, Serce Don Juana, a później dzieci oszalały z radości. Bo zaczął się pokaz gigantycznych baniek mydlanych. I każdy milusiński, który był akurat wtedy niedaleko rynku, z całych sił zapragnął tylko jednego, aby móc samemu spróbować stworzyć wielką bańkę, na co sztukmistrzowie oczywiście wyrazili zgodę – nie mieli nawet innego wyboru… Potem nastał czas na muzykę i Młodzieżową Orkiestrę Dętą wraz z tańczącymi mażoretkami. Ten punkt programu zebrał największą frekwencję wśród publiczności. W trakcie imprezy trwała symultana szachowa oraz prezentacja wszystkich sekcji CKiR, w tym modelarskiej, plastycznej i fotograficznej. A na zakończenie wystąpił Wojciech Gęsicki ze swoim recitalem. Zapraszamy do umieszczonej poniżej relacji filmowej, wywiadów i galerii zdjęć. (admu) [gallery link="file"]
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~mariusz
12.09.2011 22:01

Co myślicie o takiej formule zajęcia wschowskiego rynku? Dla mnie ta impreza była wzorcowa - gratulacje dla CKiR i wszystkich zaangażowanych ludzi.

avatar
~aga
13.09.2011 01:01

Rynek to właściwe miejsce na takie imprezy!! Chciałoby sie krzyknąć-Precz z parkingiem i samochodami.Cała impreza może nie zupełnie wzorcowa ,ale i tak dla mnie zdecydowanie lepsza niż Dni Wschowy czy Jarmark.Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.Brakowało mi tylko w pewnym momencie choćby jednego strażnika miejskiego lub policjanta,aby uciszył pijanego jegomościa. Ktoś z widzów próbował delikatnie zwrócić mu uwagę,ale to tylko wywołało jego agresję.

avatar
~Marysia
16.09.2011 19:53

Świetnie Było.!;-))

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl